e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Wolrich je nemocnější kouzelník na světě. Absolvent Hexagonu, mág, který létá vzduchem, krotí draky, chrlí oheň a nechává mizet lidi lusknutím prstů. A pokud tomu věříte, jste přesně takoví kořeni, za jaké vás Wolrich považuje.
Protože Wolrich je ve skutečnosti lhář, zloděj a podvodník. Do opravdového čaroděje má stejně daleko jako do ušlechtilého hrdiny. Jenže i lhář, zloděj a podvodník se občas ocitne v situaci, která hrdinstvím nepříjemně zavání. Wolrichův svět je nebezpečné místo nabité zákeřnými barony, nemilosrdnými vládci podsvětí, sebezohavenými členy náboženských kultů, výkonnými katy, otravnými dětmi, kanibalistickými liliputány, podezřele přátelskými pedofily, zuřivě plenícími armádami a skutečnými kouzelníky, co vypadají jako somráci. V takovém světě se často stane, že i cynický hochštapler jako Wolrich má příležitost někoho zachránit. Někdy jednoho člověka - a někdy dokonce celou říši. A nejhorší je, že kolikrát z toho ani nekoukají žádné prachy.

Kategorie: České fantasy
Počet stran: 250
Nakladatel: Crew
Rok vydání: 2010
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-744-9008-8
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kristian Chrz

15. 05. 2013

Kopřivu mám v celku rád, ale tahle kniha mne zklamala. Asfalt geniální, Zbíjení čtivé a vtipné, Mark Stone dejme tomu. Ale Holomráz?! A nebo jsem to možná nepochopil. Zápletka o ničem, postavy nudné, zamotané, nezáživné ... znovu bych to číst nechtěl.

Hana

18. 05. 2013

Nesouhlasím dočetl jsem na jden zátah.Je to sice kapánek jiný styl, ale mě se to opravdu líbilo...

Přemysl Marek

14. 07. 2013

Taky nesouhlasím, byl to jiný styl, ale rozhodně nebyl špatný a kniha jako taková je čtivá (Asfalt je ovšem lepší)

Petr

26. 08. 2013

ZA mě výborná knížka a skvělý doslov k ní. Docela jsem se zasmál i pobavil. Moje první přečtená knížka od tohoto autora (respektive vědomě přečtená, možná jsem něco čet, ale kdo by si pamatoval autory...) a určitě ne poslední.

Josef Hajas

12. 12. 2013

docetl jsem asi do 20% a pak jsem to vzdal. Je to prehlidka hnusnych scen bez jakehokoli cile. Nema cenu s tim stracet cas...

D.

05. 01. 2014

čtivá, nekomplikovaná oddechovka

Martin

14. 06. 2014

Knizka je pomerne dlouha a casto se dej moc neodviji . Ale urcite stoji za precteni. A ano Asfalt byl lepsi.


Doporučujeme