O nás

Server Palmknihy vznikl na samém úsvitu elektronického věku, někdy kolem roku 1999. Tehdy jsme si mysleli, že se elektronické knihy rozšíří tak do dvou tří let. No, spletli jsme se jen o osm let :-)

Server zakládali Jirka Vlček a Martin Bodlák (v tomto pořadí). Prvních 7 let jsme rozdávali knihy zadarmo (tedy jen ty, které jsme zadarmo dostali), pak jsme je zkusili prodávat. Tehdy doba ještě nenazrála, takže jsme se pokorně vrátili k rozdávání.

Nicméně časy se mění, takže v roce 2010 se stala z nadšeneckého projektu společnost s ručením omezeným, do party jsme přibrali Lucku Gilánik a Viktora Seigeho (opět v tomto pořadí) a rozhodli jsme se znovu prodávat elektronické knihy. No a tak nás tu máte

V roce 2016 jsme přestali „válčit“ s eReadingem a uzavřeli jsme bratrství. Jsme teď jeden tým a máme dokonce stejnou matku – letíme spolu pod křídly Albatrosu, resp. Albatros Media, největší mediální společnosti v České republice.

Tak a teď kdo co dělá, kdybyste něco potřebovali. (My víme, že potřebujete knihy, ale pro jistotu.) Pokud jste nakladatel, tak se obraťte na Lucku Gilánik. Bude určitě ráda, když se s vámi bude moci domluvit na publikaci vašich elektronických knih. Kontakty jsou dole na stránce.

Pokud vám něco nefunguje, vhodná osoba bude Denisa Suchánková. Ta vám odpoví na vaše otázky nebo problémy. 

V případě, že budete mít pocit, že jsme porušili vaše autorská či jiná práva (a to bychom fakt neradi), tak to je vážné! V tom případě pište prosím na Lucku Gilánik.

Tak a teď trochu nudná data – oficiální kontakty. Provozovatelem webu je společnost:

Palmknihy - eReading s.r.o.
se sídlem: Praha 4, Nusle, Na Pankráci 1618/30
IČO: 28621344
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 167385

Kontakty:

Podpora zákazníků: Denisa Suchánková - support@palmknihy.cz, mobil 731 159 973
Kontakt pro nakladatele: Lucka Gilánik, mail lucie.gilanik (zavináč) palmknihy-ereading (tečka) cz, mobil 774 739 286