Objednávka

Vyhrajte podpesané knihy od Joa Nesbøho! Přihlašte se do newsletteru a nakupte alespoň za 599 Kč. Více zde.

Píšeme o knihách

Níže najdete knižní tipy, novinky, tipy na dárky a další články. Připravujeme je pro vás spolu s odbornicemi a odborníky z řad čtenářek, blogerů i spisovatelek.

Nevíte, jakou knihu koupit mamince? Chcete se vyznat v určitém žánru? Nebo se vám líbil některý z bestsellerů a vy teď hledáte podobnou knihu? V našich článcích jistě najdete inspiraci a také tipy na vánoční dárky. Další pak najdete také v sekci Knižní dárky a výběry. Příjemné čtení!

2.12.2022

Jo Nesbø: Geniální detektivka se obejde i bez geniálního zločinu

Podívejte se na video rozhovor, který jsme natočili s králem severské krimi Joem Nesbøm a vyhrajte jeho podepsanou novinku!
Číst více

18.10.2022

Jo Nesbø přijede do Prahy. Buďte u toho!

Chcete potkat legendu severské krimi Joa Nesbøho? Tohle přání se vám může už brzy splnit, příští týden totiž přijede do Prahy na besedu a autogramiádu!
Číst více

13.10.2022

Fanoušci fantasy, pozor: Škola dobra a zla přichází na Netflix!

Slyšeli jste už o fantasy sérii Škola dobra a zla? Pokud máte rádi magii a dobrodružství, teď je nejlepší čas po ní sáhnout, protože už 19. října vyjde na Netflixu její filmová verze. Tady je to nejdůležitější, co byste měli vědět!
Číst více

6.10.2022

Recenze: Jo Nesbø a Krysí ostrov plný temných vizí

Co se stane, když se mistr severské krimi pustí do neprobádaných vod dystopie? Přečtěte si recenzi povídkové sbírky Krysí ostrov Joa Nesbøho.
Číst více

6.10.2022

Jak vybrat to nejlepší young adult čtení? Hledejte značku HumbookTip!

Hledáte nové young adult čtení a ztrácíte se v moři vycházejících titulů? Prozradíme vám trik, jak snadno poznat, které knihy opravdu stojí za to!
Číst více

12.9.2022

5 důvodů, proč si přečíst Krysí ostrov a jiné povídky

Autor Sněhuláka Jo Nesbø se vrací s novou knihou Krysí ostrov a jiné povídky. Tady je našich pět důvodů, proč by si ji měl přečíst každý milovník napětí!
Číst více

8.9.2022

Fantasy versus sci-fi: Jak se liší z pohledu autora?

Jaký je rozdíl mezi fantasy a sci-fi a jak může sci-fi pomoct při psaní fantasy? Nad tím se zamyslel autor Arily a Odkazu lidské mysli Radek Starý.
Číst více

7.9.2022

Radek „Sterakdary“ Starý: Vytvářím milované postavy a pak je nechám projít peklem

Radek Starý alias Sterakdary je autorem bestsellerové fantasy série Arila, ve své novince Odkaz lidské mysli ale zaplul i do vod sci-fi. Jak ji sám popisuje, který žánr píše radši a do které knížky by se chtěl přenést? Nejen to vám prozradí v novém díle naší videosérie Seznamte se.
Číst více

1.9.2022

Učebnice a další čtení, bez kterého se v září neobejdete. Škola volá!

Sháníte povinnou četbu, školní literaturu a levné učebnice? Vyberte si v našem rozcestníku a vybavte se na cestu zpátky do školy. 
Číst více

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat