Objednávka

Proč nakupovat u nás?

Všichni v Palmknihách žijeme knihami. Budeme rádi, když rozšíříte naši knihomolskou rodinu a budete se k nám pro další čtení vracet.

Oblíbené online knihkupectví

Oblíbené online knihkupectví

Palmknihy vznikly před více než dvaceti lety. Už třetí dekádu jsme tu pro všechny, kdo stejně jako my neudělají bez knihy ani krok. Z průkopníků digitálního čtení jsme se stali online knihkupectvím pro každého, propojujeme tak nejnovější technologie a tradici.
Najdete u nás knihye-knihy i audioknihy.

Knihy ve všech podobách

Se čtením na každém kroku to myslíme vážně. Proto u nás najdete knihy k poslechu, do čtečky, tabletu či telefonu i na noční stolek. Vyznáme se v literatuře stejně jako v nových technologiích. Jsme e-knižní jednička a nabídku digitálních knih máme nejširší v Česku.

Knihy ve všech podobách
10 000+ míst k odběru a oblíbené platební metody

10 000+ míst k odběru a oblíbené platební metody

Rozhodli jste se pro tištěnou knihu? Vyberte si pro její vyzvednutí to nejbližší z více než 10 000 výdejních míst našich partnerů. Jde navíc o nejlevnější způsob doručení, takže vám zbyde víc na nové knihy.

Ukázky k přečtení i poslechu ZDARMA

Chcete vždycky sáhnout po té pravé knize? Kromě anotace nebo recenzí si můžete vybrat i podle ukázky. Snadno tak zjistíte, jestli vám sedne literární styl nebo v případě audioknih hlas interpreta či interpretky.

Ukázky k přečtení i poslechu ZDARMA
Rychlý výběr knihy díky recenzím

Rychlý výběr knihy díky recenzím

Jakou knihu vybrat? V široké nabídce čtení se snadno zorientujete díky čtenářským recenzím. Kromě nezávislého názoru našich zákazníků a zákaznic vám jako jediné online knihkupectví nabízíme také čtenářské recenze oblíbeného portálu Databázeknih. Najdete je přímo u nás na webu.

Nadace Albatros

Jsme součástí skupiny Albatros Media a naší prací tak přispíváme k chodu Nadace Albatros. Nadace pomáhá znevýhodněným dětem se vzděláváním, poskytuje stipendia, pomáhá financovat předškolní vzdělávání a rozvíjet inkluzivní postupy v pedagogice. Když u nás nakupujete, pomáháte také!

Nadace Albatros

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat