e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Aktivní kovy

Štěpán Kopřiva

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 372
  Nakladatel: Crew
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Vojín De Klerk byl nejdokonalejší superzabiják, kterého galaktická armáda kdy měla. Neznal nic než rozkazy, nehovořil jinak než jazykem vojenských hlášení a nezdravil civilisty jiným pozdravem než „Dobrý den, střeva ven“.

  Ale to je minulost. Armáda se ho zbavila a umyla si nad ním ruce. De Klerk už není vojenský superzabiják.
  Teď je mediální hvězda, nelítostný obchodník s nanuky, reverend církve Michaela Jacksona, velikonoční zajíček, masový vrah, milující otec, méďa Béďa, umělec vystavující v nejprestižnějších galeriích Oparu, krvelačný mašinfíra dětských vláčků...
  … a především hrdina internetové série AKTIVNÍ OLOVO (která vychází vůbec poprvé v knižní podobě) a jejího pokračování AKTIVNÍ RTUŤ (které vychází vůbec poprvé).
  Jestli vám něco říká vyšinutost a zběsilá akce, tak nalít si do hlavy žhavou taveninu AKTIVNÍCH KOVŮ je možná nejlepší nápad, jaký jste za poslední roky měli.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Radek 1

18. 10. 2017

Aktivní olovo je dnes již klasika a měl by jej mít v knihovničce každý kamarád sci-fi. U Aktivní rtuti si nejsem tak jistý. Bude to hlavně tím, že olovo nastavilo laťku hodně vysoko. Ale určitě stojí za koupi.

Radek 1

11. 11. 2017

Aktivní olovo je pecka. Pokud by člověk měl počítat mrtvoly, tak by film Žhavé výstřely měl smůlu. Vojín a potom civilista De Klerk se s tím nemaže. Aktivní rtuť už takový hit není, ale přesto dá na prdel většině knih.


Doporučujeme