Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Padrino Krejčíř – Gangster

Jaroslav Kmenta

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 294
  Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  „Padrino Krejčíř – Gangster“ je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy. Zatímco předchozí díl s podtitulem Afričan

  popisoval aktuální dění uprchlíka v Jihoafrické republice. Tentokráte se příběh vrací v časové smyčce zpět do Česka. Čtenáři se dozví, jak Krejčíř začínal, jaké podvody plánoval, proč se na něj zaměřila policie a co vedlo k tomu, že se dal na dráhu gangstera. Jde o další ze série nových knih o českém podsvětí, na kterých pracuje Jaroslav Kmenta, autor úspěšného bestselleru Kmotr Mrázek.

  Kniha je napsána reportážně podle skutečné události. A stala se rovnou podkladem pro zpracování scénáře k filmu Gangster KA.

  Kniha přináší odpovědi na tyto otázky:

  Jak Krejčíř zbohatl?
  Jak se dostal do pražského podsvětí?
  Jak se na něj dostala policie?
  Jak to bylo s únosem jeho otce?

  V knize budou přepisy desítek dopisů, které Krejčíř posílal v roce 2002 tajně z vězení s instrukcemi, jak se vypořádat s nepřáteli a nepohodlnými svědky.

  V knize jsou také přetištěny unikátní zápisy policie ze schůzek se zavražděným kmotrem Františkem Mrázkem, který poskytoval policii cenné informace o podsvětí a také o Krejčířových aktivitách.

  Součástí knihy je i rozhovor s bývalým obchodním partnerem Krejčíře Libanoncem Tarekem Becharou, který otevřeně popisuje praktiky v podsvětí a zákulisí několika vražd.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme