Objednávka

Knižní tipy

Nevíte, po které knize sáhnout? Připravili jsme pro vás výběry čtení podle různých témat a žánrů, od zasněné romantiky až po tipy pro filmové závisláky. Vyberte si, co vás nejvíc zajímá, a nechte se inspirovat!

null
null
null

Romantické léto

Zažijte letos v létě lásku po všech stránkách! Máme pro vás tipy na čtení plné sladké romantiky i horoucí vášně. Po čem radši sáhnete vy?

null
null
null

Vražedné léto

Chcete se přes léto trochu zchladit? Z těchto knížek vás zaručeně zamrazí! Vyberte si z těch nejlepších detektivek a thrillerů plných vražedných zvratů a zapeklitých případů.

null
null
null

Vítězné knihy Magnesia Litera 2023

Začtěte se do knih, které letos vyhrály prestižní Magnesii Literu! Kromě prózy, překladové knihy a dalších klasických kategorií byla navíc vyhlášena i nejlepší česká detektivka, fantastika a humoristická kniha.

null
null
null

TOP jarní e-knihy

Letošní jaro přináší spoustu nových e-knih a tady jsou naše tipy na ty nejlepší z nich! Vyberte si ze známých jmen jako jsou Jo Nesbø, Michaela Klevisová a Mariana Zapata, nebo si najděte úplně nového oblíbence.

null
null
null

Nominace na ceny Magnesia Litera 2023

Objevte letošní nominace na cenu Magnesia Litera. K obvyklým kategoriím nově přibyla i cena za nejlepší fantastiku, detektivku a humoristickou knihu.

null
null
null

Knižní výprodej

Vyberte si z tištěných bestsellerů s až 50% slevou! Fantasy, krimi thrillery, knihy pro děti, historické romány a mnoho dalšího.

null
null
null

Květnové knižní tipy

Přinášíme vám novou dávku inspirace! Ať už radši čtete zasněnou romantiku, mrazivé thrillery, hořkosladké společenské romány anebo něco, u čeho se pořádně zasmějete, pomůžeme vám najít knížku, kterou nebudete chtít odložit.

null
null
null

Romantické bestsellery za skvělou cenu

Vychutnejte si zamilované pohledy i žhavou vášeň a zároveň ušetřete! Bestsellery od Jules Wake alias Julie Caplin, Colleen Hoover, Christiny Lauren i mnoha dalších za výhodnější ceny než v kamenných knihkupectvích.

null
null
null

Seberozvoj do čtečky

Pro každého člověka je důležité se rozvíjet - a s těmito e-knihami to půjde (skoro) samo. Zjistěte, jak předejít syndromu vyhoření, vyhnout se toxickým lidem anebo se něco přiučte o historii sexu.

null
null
null

Skvělé čtení za výhodnou cenu

Kvalitní čtení vám nemusí udělat díru do rozpočtu. V tomto výběru najdete ty nejlepší bestsellery, které u nás pořídíte za výhodnější cenu než v kamenných knihkupectvích.

null
null
null

Čtení pro úspěšný rok 2023

Skočte do roku 2023 vybaveni čtením, které vám může doslova zlepšit život. S našimi tipy si snadno osvojíte dobré návyky, rozlousknete tajemství šťastných vztahů anebo odhalíte mýty a fakta kolem zdravé životosprávy.

null
null
null

To nejlepší napětí do čtečky

Jak si zkrátit dlouhé zimní večery? No přece porcí napětí! Máme pro vás tipy na ty nejlepší thrillery poslední doby, od kterých se nebudete moci odtrhnout.

null
null
null

Oceňované knihy

Chcete mít záruku, že sáhnete po kvalitní knize? Tyhle si vysloužily prestižní ocenění v Česku i zahraničí. Začtěte se do vítězů Magnesie Litery, Bookerovy ceny anebo ceny čtenářů za nejlepší young adult knihu roku 2021.

null
null
null

Tipy na knihy pro všechny

Ztrácíte se v lavině knih, které letos vyšly? Pomůžeme! Vybrali jsme čtenářské hity roku 2022 z těch nejpopulárnějších žánrů, takže na vás zbývá jen rozhodnutí, jestli sáhnout po mrazivém thrilleru, historickém románu, zasněné romantice, hravé knížce pro děti či třeba kuchařce.

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat