Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Svědek na zabití

Jaroslav Kmenta

145 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Historie, dějiny
  Počet stran: 232
  Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
  Série: Kmotr Mrázek
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2010
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Kniha, která je volným pokračováním trilogie o Kmotru Mrázkovi. Vypráví strhující příběh někdejšího veksláka a spolupracovníka podsvětí Michaela Klimenta. Kvůli kompromitujícím materiálům, které předal Mrázkovi, se ho pokusili dvakrát zabít.

  Vyšla v listopadu 2010.

  Tento příběh je o bývalém vekslákovi Michaelu Klimentovi, který se stal členem podsvětí a také poradcem čečenské mafie. A po mnoha letech pak vstoupil do programu na ochranu svědků a pomohl policii objasnit mnohá tajemství organizovaného zločinu. Stýkal se i se zavražděným kmotrem Františkem Mrázkem. Co se mezi nimi odehrálo a jaký vliv to mohlo mít na jejich osudy?

  „Jen ti přečtu jeden seznam, jo? Takže: Ivan Lhotský, Ivan Hříbal, Roman Pjajka, Rudolf Javornický, Petr Šebesta, Jakub Konečný, František Mrázek, Bohuslav Hájek, Jiří Vrba, Míla Veis, Láďa Dědek, Václav Skála, Jandera… Lambert Krejčíř, Tonda Běla. Hele nic z toho se neobjasnilo. Chápeš to? Vždyť ti policajti vůbec nic neudělali, nic pořádného nevyšetřili. Rozumíš? Znáš ty jména?“

  „Jo, to jsou všechno ty neobjasněný vraždy, které se tu za dvacet let staly,“ přitakal jsem.

  Rozuměl jsem mu. Je to vlastně jeden z nejhorších zážitků, které mám od listopadu 1989. Tady se vraždilo, střílelo, unášelo jako na Divokém západě, mizeli záhadně různí lidé, ale jejich vrazi, únosci a objednavatelé nebyli nikdy nalezeni. Nikdo za to nepyká.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme