e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Strážce tajemství

Markéta Chaloupková

49 Kč

  Kategorie: Beletrie pro děti
  Nakladatel: Josef Chaloupka - Do čtečky
  Série: Strážce tajemství
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Příběh o přátelství, šikaně, ztraceném princi, strážcích tajemství a o tom, že věci nejsou černobílé a než si o někom uděláme ukvapené závěry, je dobré přemýšlet, protože pomoc někdy najdeme na tom nejnečekanějším místě. Odehrává se ve fiktivním středověku ve smyšleném kraji.

  Král Geren, který se násilím zmocnil trůnu, je vážně nemocný. A někde na tajném místě se skrývá jediný syn předchozího krále, kterého Geren kdysi zabil. Kdo jsou to strážci tajemství a co vědí? Gerenův syn, princ Barim, po nich zoufale pátrá, chce najít ztraceného prince Alexe dříve, než dojde k dalšímu krvavému převratu v království. Je mu totiž jasné, že další obětí by byl on sám.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Luboš Hekš

18. 08. 2020

Velmi dobře vystavěný příběh o tom, jaké následky můžou mít špatné vtípky a ponižování s nádhernou ukázkou toho, jakou moc má opačný přístup- porozumění a laskavost. Pro náctileté určitě velmi silné téma, pro rodiče návod jak jednat s dětmi.

Zuzana Králiková

19. 08. 2020

Veľmi kvalitne a pútavo napísaná knižka, ktorá zaujme ľudí bez rozdielu veku. Ukazuje, aké krehké sú v skutočnosti medziľudské vzťahy, a že niekedy je ľahšie naučiť sa narábať s mečom ako nájsť si naozajstných a úprimných priateľov. Každému sa totiž môže stať, že stratí dôveru a priateľstvo človeka, na ktorom nám záleží, niekedy ani nie našou chybou. Každopádne sa vždy dá nájsť spôsob, ako to napraviť, a netreba sa toho báť.


Doporučujeme