e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Operace Thümmel

František Kotleta

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 344
  Nakladatel: Epocha
  Série: Legie
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. Taková jsou pravidla tam venku. Lidé je zjistili v den, kdy na jejich planetu zaútočila invazní flotila neznámé civilizace. Krátká, ale tvrdá válka srazila lidstvo na kolena a udělala z něj otroky mimozemských dobyvatelů. Otroky, kteří si zaslouží život, jenom pokud budou svým majitelům věrní a užiteční. Ale dokud stojí poslední voják odporu, je tady vždycky naděje. Minimálně na pořádnou pomstu. A možná i něco víc.

  Vítejte v sérii Legie - novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí

  Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele

  https://www.epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-operace-thummel-prvni-vydani-brozovana/


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Josef Šajdler

30. 10. 2020

Knihu jsem ještě ani nezačal číst a už jsem naštvaný: chybí pevné mezery za jednopísmennými předkložkami, zato jsou narvané za "do" a "na". Dále chyba v obsahu: Kristýna SněgoňováAMANDA. A to během prvních 3 minut. Nehledě na to, že 70 % velikosti knihy jsou reklamy - fakt musí být cover v jpg a reklamy v nekomprimovaném png, když png je o 80 % větší při +- stejné kvalitě? Sorry, že to musím říct, ale digitalizaci už nenechte dělat osoby, které tomu nerozumí - zářným příkladem budiž Dagmar Wankowska pár let zpět. Přijde mi, že na to najmete maminy na mateřské, aby si přivydělaly... Možná mají vystudované klasické sazečství (spíš ne), ale tomu elektronickému nerozumí ani zdaleka - např. proč je v každém html lokální css v hlavičce, proč nejsou mínusy nahrazeny spojovníky, u kterých se nezalomí řádek tam, kde nemá apod. Na internetu je tolik zdrojů - např. kindle publishing guide, kde si to můžou nastudovat. Fakt mne nebaví platit za takto lajdácky odvedenou práci, kterou si musím předělat sám, aby se to vůbec dalo číst.

Stanislav

31. 10. 2020

Začátek vypadal hodně zajímavě(efektivnost mletí lidí,ufonů do kozerv neřeším) bohužel ke konci je to už skoro autorova klasika neprůstřelných hrdinů jen místo zubů mají super technologie.Tak snad spoluautorka ta píše zajímavě.A co je to za šílené velikosti souborů přes 17 mb mobi,9mb epub?

Woyzeck

03. 11. 2020

Tradičně zábavná kotletovina, jen se nemůžu zbavit pocitu, že se to podobá sérii Hustej nářez.


Doporučujeme