e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Keltská brána

Vladimír Šlechta
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 338
  Nakladatel: Brokilon
  Série: Oggerdovský cyklus
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Druhá polovina třiadvacátého století, dvě stě let po Apokalypse. Po nekonečných válkách zavládlo Století míru, které už trvá šest let. Pro Oggerda však (jak říká jeho přítel Gowery) „není míru pod lipami“. Jeho tým je znovu shromážděn a odeslán do nitra vylidněné Evropy, aby tam odkryl tajemství další předapokalyptické anomálie.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jakub Fiala

23. 04. 2012

Perfektni jen tak dal. Hned jsem si ji koupil. Mozna by to chtelo udelat nejakou masivnejsi kampan aby ctenar vedel, ze bude mit moznost e-book koupit aby to pro me nedopadlo jako u Kulhanka, Kotlety, ...

Martin

08. 05. 2012

S knihou jsem spokojen, ale s elektronickou sazbou nikoliv. "Prozkoumal" jsme všechny 4 stažitelné elektronické formáty, a nezbývá konstatovat, že epub je asi kmenový (nejvyšší kvalita, primární formát), a ostatní pouze (s)prosté konvertily. Jak jinak si vysvětlit, že v MOBI na Kindle nejsou pořádný odrážky odstavců (pouze 1 znak odsazení, není pro mě odsazení), a několikrát je tam i bordel ve formátování, kdy kus nadpisu kapitoly je již v textu, na asi 3-4 místech v textu je nevím proč písmo zmenšeno a celý odstavec vystředěn na střed... Podstatně lepšího výsledku pro Kindle dosáhnete, pokud vezmete epub a "protáhnete" ho skrze Calibre do mobi. Takhle si prvotřídní sazbu ebooku tedy nepředstavuji.

Martin

08. 05. 2012

No a protože mám dnes uštěpačnou náladu, tak si dovolím i polemiku nad cenou e-booku. Např. v Barvič a Novotný je přes eshop tato kniha v papírové podobě za 219Kč (z toho je tak 18-20% marže?). Někde ji nabízí už i za 194Kč. Z toho plyne, že velkoobchodní cena s DPH je tak cca 175 Kč, zbytek je zisková marže. Takže mě dosti udivuje cena 144 Kč za elektronickou verzi. Připadá mi nepřiměřeně vysoká... Že by vytisknutí a slepení paperbacku bylo tak LEVNÉ? Pokud počítám, že marže u ebooku je 10%, tak je velkoobchodní cena ebooku 130Kč. 175-130=45Kč. Že by fakt to vytisknutí, slepovačka do paperbacku, distribuce, atd. stálo jen těch 45Kč?

František

10. 05. 2012

Knihy o Oggerdovi mám rád. Tahle se opět četla jedním dechem. Kniha má být závěrečná, doufám, že ne poslední.

Roman

16. 05. 2012

že vyšel nový Šlechta, tak jsem ihned zakoupil - a nelituji. Opět dobrá práce!

Martin

22. 05. 2012

1. Sazba už tu byla několikrát zmíněna, ani v "opravené" verzi to ale není 100% a záměrné formátování "Italikou" mi docela lezlo na nervy. 2. Obsah si určitě čtenáře najde, za sebe musím říct, že už jsem četl lepší Šlechty

Jiri Gutman

02. 07. 2012

Po několika kladných kritikách jsem Šlechtu zkusil. Ty dialogy, to je zlý sen, člověk neví, jestli se má smát nebo nad toporností brečet. Snažím se dočíst knihy do posledí řádky, tady to bylo utrpení.

Stanislav

06. 07. 2012

Kniha je řekl bych lepší než předchozí díl a mně osobně její přečtení bavilo.

Petr

19. 07. 2013

Oggerrda a jeho svět mám rád a čte se mi dobře jedním dechem, ale trochu mě zklamal jeho "chronologický" konec. Doufám že budou další knížky z tohoto světa a autor by mohl vydat povídku, která by ještě dál nastínila jak to dopadlo.


Doporučujeme