Já, Gowery

Vladimír Šlechta

159 Kč

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 223
Nakladatel: Brokilon
Série: Oggerdovský cyklus
Díl: 7.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Druhá polovina třiadvacátého století, dvě stě let po Apokalypse. Po dlouhém období chaosu, kanibalismu a lokálních válek nastalo Století míru, které trvá už pět let.
Do různých koutů zpustošené Evropy vyráží trojice hrdinů: kyborgizovaný voják Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery Fink. Mají za úkol zkoumat takzvané "střepy z Apokalypsy", technologické pozůstatky starého světa. Někdy jsou při tom zavlečeni do her mocných zájmových skupin a jindy musejí napravovat své vlastní prohřešky.
Toto jsou tři jejich příběhy: "Zákon smečky", "Rýnský cedník" a "Kočičí dvířka".


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jaroslav Bubeník

23. 08. 2017

Pribehy pana Slechty jsou bozi - bohuzel elektronicky format je k zbliti, ty pomlcky a vubec pospojovana slova ze si rikam - od ted radeji papir.

Josef Šajdler

20. 08. 2017

Kniha super, ale práce paní Dagmar Wankowské (elektronické formáty) a toho, kdo to po ní kontroloval, stojí za houby. Je to její již několikátá kniha, které se bez úprav nedá číst - vrcholem tady je ponechání "-" v rozdělených slovech z textové předlohy (Dort-mund atd., celkově 30+). A to nemluvím o věcech typu slovo--slovo... Myslím, že čtenář si za své peníze zaslouží daleko víc, než tato paní a její tým nabízí.

Václav Slavík

12. 10. 2017

Strašná kvalita - alespoň jeden překlep doslova na každé stránce. Spojovaná slova, natrvdo nasázené pomlčky v místech rozdělovníků - tenhle ebook dělal naprostý, hrubě nekompetentní amatér. I obyčejné projetí kontrolou pravopisu by tyhle problémy muselo odhalit.


Doporučujeme