e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Emma z umírajícího města

Vladimír Šlechta

144 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 310
  Nakladatel: Brokilon
  Série: Oggerdovský cyklus
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Začátek 23. století. Totální válka vrátila svět zpátky do doby kamenné. Ve vylidněné Evropě přetrvala jediná civilizovaná enkláva, Město. Od Apokalypsy už uplynulo sto třicet let, následky války se však stále projevují. Město umírá.
  V těchto časech si ve Městě hledá své místo i tvrdohlavá a impulzivní Emma. Odkrývá tajemství, schovaná pod povrchem. To jí většinou není ku prospěchu, ale ona s tím stejně nedokáže přestat.
  Kniha spadá do takzvaného „oggerdovského“ cyklu. Popisuje Oggerdův svět, ale nikoliv jeho dobu.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Barbora

31. 08. 2013

Vytvořený svět i příběhy jsou super. Ale i sám autor na konci psal, že v této knížce zkoušel hranice toho, co si může dovolit a občas je i překročil a s tím souhlasím. Jeho představy jsou dost za hranicí toho, co mi příjde sexy a navíc to v té knížce ani nepotřebovalo být.

Stanislav

12. 09. 2013

Doufal jsem že autor proškrtal divné scény a přidal na ději- bohužel jsou to ale v podstatě ty původní povídky které Já nemusel ani tenkrát a nějak se to nezlepšilo. Potěší snad jen skalní fanoušky a možná některé příznivce Rigor Mortis.

Jaroslav

21. 10. 2013

Dobře rozpracovaných několi zápletek a ani jedna nedotažená, ostatně jako celá kniha. Poprvé jsem litoval že nemám tištěnou knihu. Pořád jsem čekal "kdy to začne" a najednou byl konec knížky. I když možná dobře, u tištěný bych byl otrávenej už před koncem, protože by mi došlo že už se nic dít nebude, takhle jsem se otrávil až na konci. :-P

D.

05. 01. 2014

ale zklamaný rozhodně nejsem

Kristian Chrz

10. 01. 2014

Dlouho jsem po přečtení této knihy přemýšlel, co si o tom myslet. Kniha je velmi čitvá, to ano. Lze přečíst jedním či dvěma dechy, ale to je vše. Spousta sexuálních scén, jenž nejsou ani trošku erotické, takové divné scény. Takže záver : čtivá kniha, ale kupříkladu na rozdíl od Oggerda bych jí rozhorně nechtěl číst podruhé.

14. 06. 2014

Osobne se mne knizka libila, ale je docela mimo serii, pouze ze stejneho sveta.


Doporučujeme