Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Digitální fotografie polopatě

Ondřej Neff

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Foto, audio a video
  Počet stran: 176
  Nakladatel: Computer Press
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf
  Naučte se KONEČNĚ pořádně fotit, aneb 10 kroků k lepší fotografii

  O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný sdílení s ostatními. Základní principy fotografie se naopak mění spíše zřídka, a pokud si je osvojíte, nepotřebujete k pořízení zajímavých snímků techniku za statisíce.

  Spisovatel, novinář a fotograf Ondřej Neff vám v pokračování svého bestselleru Digitální fotografie polopatě představí 10 základních kroků, které jsou potřeba k dosažení perfektních výsledků. Šestnáct let pozorně sleduje a analyzuje potíže trápící posluchače na jeho seminářích, a těchto zkušeností nyní využívá v novém přepracovaném vydání své knihy.

  Onřej Neff dokáže dostatečně stravitelně podat i složitější zákonitosti digitální fotografie, což dělá z jeho knih ceněné společníky pro začínající i pokročilejší fotografy. Navíc je dokáže propojit s praktickými příklady, tipy a cvičeními, které i vám pomohou k lepším fotografiím.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme