e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

199 Kč

  Kategorie: Sci-fi
  Česká a světová literatura
  Počet stran: 340
  Nakladatel: Epocha
  Série: Legie
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna. Lidstvo je zotročeno mocnou mimozemskou rasou, a tak za pomoci technologie prastaré vesmírné civilizace hledají cestu, jak svoji planetu osvobodit. Nebo alespoň nakopat zadek těm modrým parchantům, co ji vyplenili.

  Život je ale otázkou priorit. Na planetě Namathé se údajně nachází lidská žena, kterou je třeba zachránit. Hlavně ze vznešených humanitárních důvodů, to dá přece rozum. Jenže když při tom pracujete pro mimozemského mafiána, co vypadá jako slepice, mají věci tendenci se poněkud komplikovat.

  Vítejte v sérii Legie – novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

23. 12. 2020

Mnohem, mnohem lepší a zábavnější než první díl,postavy jsou najednou tak nějak lidštější,příběh a důvody chování reálnější a zároveň je to i černo černá krvavá sranda v tom nejlepším Českém stylu. Jinak poslední dobou u sebe začínám pozorovat takovou verzi Pavlovova reflexu že knihy od této autorky kupuji rovnou a až pak zjišťuji o čem jsou...


Doporučujeme