• -50%

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Střepy z Apokalypsy

Vladimír Šlechta

124 62 Kč

Akce končí za 00:00:00

Žánr: Akční fantastika
Počet stran: 302
Nakladatel: Brokilon
Série: Oggerdovský cyklus
Rok vydání: 2010
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Druhá polovina 23. století, dvě stě let po Apokalypse. Evropa je stále ještě zničená totální válkou, z větší části vylidněná. Věda se stala magií, určenou zasvěceným. Po dlouhém období chaosu, kanibalismu a lokálních válek se zde stabilizovala civilizace, hodná toho jména. V pustinách, ale i na stránkách zakázaných knih, přetrvávají technologické anomálie, pozůstatky zaniklé civilizace 21. století.


Tyto anomálie, zvané také „střepy z Apokalypsy“ někdy skrývají úžasné bohatství v podobě technologických návodů, jindy zase smrtelnou hrozbu pro budoucí osadníky.

Zkoumáním anomálií se zabývá trojice hrdinů: kyborgizovaný válečník Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery. Ani jeden nemá samostatně šanci na úspěch, společně však tvoří silný tým.

Někdy to mají lehké, prostě jdou a bojují. Obvykle však musí nejprve rozplést předivo mýtů, aby zjistili, proti čemu a proti komu vlastně stojí.Seznam povídek:

- Prolog: Muž od řeky Laramise

- Dóm

- Mezihra: Legendární zbraň

- Chlapci od Běžícího ohně

- Faerie

- Saliny


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

13. 02. 2012

..nenarocne, oddychove cteni se spoustou akce a bez hlavolamu, ktere je tak akorat prihodne po narocnem dni v praci. Nebudete po docteni sahodlouze premyslet co tim autor myslel, proste to zhltnete a s cistou hlavou pujdete spat.

František

29. 02. 2012

Mám tištěnou knihu, koupil jsem i v elektronické podobě.

Antonin

12. 03. 2013

Jsem trochu rozpolceny kniha jako celek se mi libi skvele podane napady a zuzitkovani i pohadkovych nametu....jen jsem mel obcas problemy se spisovatelovym vypravenim...napriklad kdyz spolu vleceme bojovy vuz tak ho opravdu vleceme nekolik stranek a vidime i nejmensi sroubek zato kdyz tu mame boj ktery se da vyhrat jen rychosti tak to mame za sebou ani v pulce kratke kapitoly...ale kdyz jsem si na to zvykl tak hodne dobre.


Doporučujeme