Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Čtvrtá oběť

Hakan Nesser

189 Kč

Žánr: Severské detektivky
Počet stran: 256
Nakladatel: Moba
Série: Inspektor Van Veeteren
Díl: 2.
Rok vydání: 2013
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, mobi

Někde uprostřed města sedí vrah a v klidu si sestavuje svůj další plán. Kaalbringen, klidné letovisko, je ovládnuto hrůzou - v rychlém sledu zde došlo ke třem brutálním vraždám... Kdy a kde může znovu udeřit „vrah se sekerou“, jak se mu začalo říkat? Odejde odtud jen tak pryč, nebo už má vyhlédnutou další oběť? Komisař Van Veeteren musí v sérii vražd najít souvislosti, které ostatním unikají. Jeho největším protivníkem je čas, neboť čtvrtá oběť už se nachází ve zlověstném sevření vraha...

Čtvrtá oběť je mistrovské dílo. Policejní pracovní postupy jsou tu podrobně zobrazeny jako nápadité metody, kterými lze s neobvyklou hloubkou a naprostou věrohodností zkoumat zločiny i jejich skutečné či zdánlivé původce.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Lucie

11. 08. 2013

Ve srovnání se současnou severskou krimi je Čtvrtá oběť jazykově, kompozičně (možná zde hraje roli i divný překlad) a stylem o úroveň horší. Nicméně i přesto má příběh nepopiratelnou jiskru a napětí, které se stupňuje s tušením, že víte kdo je vrah, ale až do posledních stránek Vám to není potvrzeno.


Doporučujeme