Slyším tě všude

Connie Willisová

339 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 504
  Nakladatel: Metafora
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  PŘÍBĚH S PRVKY SCI-FI 
  Dobře si rozmysli, co si přeješ…

  Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.

  Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.

  Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.

  Uznávaná autorka sci-fi brilantně namíchala příběh, který spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Robert Štola

09. 12. 2017

Příběhově musím dát pět hvězdiček, ale to jak je nakladatelem kniha zpracována a její cena dost srážejí hodnocení. Jak tu bylo napsáno snad není strana, na které by nebyla chyba. Taky "přebal" a název neodpovídají originálu. Jinak je příběh poutavý, napínavý i vtipný. Jen začátek je trochu přeplněn postavami, ale časem se do toho čtenář ponoří.


Doporučujeme