e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

My jsme legie

Dennis E. Taylor

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 373
  Nakladatel: Host
  Série: Bobiverzum
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  První díl zábavné sci-fi trilogie Bobiverzum.

  Bob Johansson právě prodal svou softwarovou firmu a těší se, jak si bude užívat života. Takže je trochu nespravedlivé, když ho při přecházení silnice srazí auto.

  O sto sedmnáct let později se Bob probudí a zjistí, že jeho ostatky byly prohlášeny za bezprávné a on je nyní majetkem státu. Boba nahráli do počítače a jeho úkolem je ovládat umělou inteligenci v mezihvězdné sondě, která hledá obyvatelné planety.

  V sázce je mnoho: nic menšího než nárok na celé světy. Pokud úkol odmítne, vypnou ho a nahradí někým jiným. Pokud přijme, stane se terčem. Nejméně tři další státy se totiž snaží uspět se svými vlastními sondami. A hrají špinavou hru.

  Bob nejvyšší možnou rychlostí zamíří pryč od Země, protože vesmír je pro něj nejbezpečnější místo. Nebo si to alespoň myslí. Ovšem vesmír je plný zlomyslných bytostí a vetřelci je dokážou rozzuřit, velmi rozzuřit.

  Dennis E. Taylor žije ve Spojených státech amerických a živí se jako programátor. V roce 2015 vydal vlastním nákladem román Outland. V roce 2016 publikoval román My jsme legie, který je prvním dílem trilogie Bobiverzum. Další dva díly Protože je nás mnoho a Všechny tyto světy vyšly v roce 2017. Druhý díl série Protože je nás mnoho připravujeme k českému vydání na podzim 2018.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

kateřina miklíková

20. 03. 2018

Tahle série je přesně to pravé pro milovníka sci-fi. Čtivá, zajímavá, upoutá každou stránkou. U každé kapitoly už jsem se těšila, jak bude pokračovat, až se zase pročtu událostmi v jiných galaxiích a u jiného Boba. Za sebe tedy můžu knihu s radostí doporučit. Více informací najdete v článku zde: https://trojtecka.blogspot.cz/2018/03/my-jsme-legie.html

Jitka m

15. 01. 2019

Napinave. Zabavne. Ctive.


Doporučujeme