Procitnutí slečny Primové

Natalia Sanmartin Fenollera

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 287
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Slečna Prudencie Primová, nezávislá, jemná a velmi vzdělaná žena, se nechá zlákat působivým inzerátem v­ novinách a přichází za prací do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá.
  Slečna Primová dostane za úkol uspořádat knihovnu inteligentního, kultivovaného a­ hloubavého „muže z ­křesla“. Překvapivý životní styl obyvatel městečka nejprve vzbudí v ­nově příchozí údiv a ­zmatek. Postupně však tito podivuhodní a ­nekonvenční lidé, především muž z­ křesla a­ děti žijící v ­jeho domě, vystaví zkoušce její vizi světa, její předsudky, nejniternější obavy i ­nejhlubší přesvědčení.
  Procitnutí slečny Primové je líbezný příběh o ­městečku, které se postavilo zády k vlivům moderního světa. Je ­to román plný zajímavých rozhovorů a ­diskusí, paradoxů, výjimečných žen a mužů, knih, žárlivosti, lásky, květin, výtečných zákusků a dobrého jídla. 

  Natalia Sanmartin Fenollera (nar.­1970) pochází z Galície, vystudovala práva, žurnalistiku a ­ekonomii. Po většinu své profesní kariéry se věnovala ekonomické žurnalistice. Nyní pracuje jako vedoucí názorové rubriky v­ deníku Cinco Días. Její románové prvotině Procitnutí slečny Primové (2013) se dostalo velkého ohlasu. Práva na knihu byla prodána například do Velké Británie, Kanady, Itálie, Německa, Francie či USA. Španělská produkční společnost Mod připravuje filmovou adaptaci románu s mezinárodním hereckým obsazením. Natalia Sanmartin Fenollera je spoluautorkou scénáře.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme