Nájezdník z Pustiny

Tomáš Sekerka
Není skladem
Ale děláme vše pro to, abychom pro vás knihu sehnali.

Říkají mi Duch pouště. Prvním v řadě těch, které jsem zabil, byl můj otec - ale to jsem ještě udělal z donucení. Rozhodně nebyl poslední. Tak jsem se tenkrát dostal ke Klanu.

Čert ví, kam tehdy odvedli malou Nikki. Společnost pořád potřebuje nějaké zvláštní jedince.

Co potřebuju já? Zjistit, odkud se na obloze vzala ta narudlá obludnost. Clona. Kdysi přikryla nebe a nastala Doba temna, která změnila Zemi k nepoznání. Tam, kde kdysi tekly řeky, zbyla jen vyschlá koryta. Kde bujela civilizace, zůstala města duchů. Lidi se chovali hůř než divá zvěř.

Místo modré oblohy se od obzoru k obzoru rozpíná nachová Clona a svět už není, čím býval. Jste-li slabí, morální nebo nenosíte brýle s UV-filtrem, máte malou šanci zestárnout. Narazíte-li na Klan beze jména, vaše vyhlídky na přežití se ještě zhorší. Naši členové jsou požehnaní a rozhodně neumírají snadno. A pokud zjistíte, že ráno slunce nevyšlo a jediné, co vnímáte, je tma a chlad, jste nejspíš mrtví. To jste narazili na mě.

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 384
Nakladatel: FANTOM Print
Rok vydání: 2020
Rozměr: 21 x 15 x 3 cm
Jazyk: Český
ISBN tištěné knihy: 9788075940728

Možnosti doručení a plateb
Knihy vám doručíme v pořádku a včas
zasilkovna dpd pošta balikovna
Možnosti doručení
 • Poštovné ZDARMA při objednávce nad 699 Kč pro všechny dopravce.
 • Objednávky expedujeme obvykle do 24 hodin.
Doručení na odběrné místo od 29 Kč
 • Zásilkovna + 6 000 výdejen
 • Balík Do Balíkovny + 2 000 výdejen
 • DPD Pickup + 1 200 výdejen
 • Balík Na poštu + 3 000 výdejen
Doručení na vaši adresu od 89 Kč
 • Balík Do ruky - zásilku lze sledovat
 • DPD kurýr - zásilku lze sledovat
Platíte rychle a bezpečně
převodem visa mastercard paypal
Jak u nás zaplatíte? Online platba kartou - nejoblíbenější metoda
 • lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, karty Visa, Master Card, Maestro, e-zboží ihned ke stažení  fyzické  expedujeme do 24 hod
 • bez poplatku
Platba expresním převodem 
 • lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, podporují jen některé banky, okamžitá platba, zboží ihned zpřístupněno expedici
 • bez poplatku
Platba běžným převodem
 • lze hradit pouze e-knihy, audioknihy, dárkové poukazy
 • platbu nutno provést manuálně na č. účtu a s  var. symbolem
 • platba připsána za 1-3 dny
 • ihned po připsání platby expedujeme
 • bez poplatku
PayPal
 • mezinárodní platební systém Paypal napojený na tisíce e-shopů
 • transakce probíhá okamžitě
 • pomáhá řešit i reklamace plateb
 • bez poplatku
Dobírka
 • lze hradit pouze fyzické produkty - tištěné knihy
 • platba až přímo u kurýra při převzetí zásilky
 • 39 Kč, při objednávce od 699 Kč ZDARMA
Proč nakupovat na Palmknihách

Čtenařské recenze

Nezávislé recenze čtenářů Palmknih a Databáze knih

78%
92 hodnocení
Nezávislé hodnocení
 • součet čtenářských hodnocení z nezávislého portálu Databázeknih.cz a e-shopu Palmknihy.
 • jednotlivá hodnocení a recenze naleznete v příslušných záložkách.

Celkové hodnocení Databazeknih 78%

Čtenářská recenze
26.09.2020

Tak tohle byl opravdu mazec. Pro mě asi zatím největší čtenářské překvapení roku 2020. Když mě autor tady v databázi knih požádal o přečtení a komentář, netušil jsem, že se tím upisuju k třem probdělým nocím, během kterých jsem odmítal knihu odložit a přestat číst. Pokud je tohle autorova prvotina, tak se asi objevil úžasný autor sci-fi z české kotliny. První, co mě překvapilo, že jak moc je kniha jiná od Kotletovsko/Kulhánkovského stylu stálé řežby, nesmrtelných hrdinů a hláškování, místo toho jde o pravověrnou sci-fi, navíc psanou skvělým vypravěčským stylem. Při čtení se zkrátka chcete dozvědět víc, držíte hrdinům palce a vlastně nevíte, co od nich dál čekat a o to víc si tu jízdu užíváte. Hodně mi sedl i styl vyprávění střídavě z barbarství a z megaměsta, kde se úhly pohledu na záhadnou clonu tak lišily a přesto se nejspíš v dalším díle nějak potkají. Většina děje se odehrává realisticky a vlastně jen úplné zakončení přišlo lehce přitažené za vlasy, ale přitom tak akorát pootevřené, že teď nedočkavě ohryzávám nehty a vyhlížím jak na trní, kdy vyjde druhý díl a já se konečně třeba dozvím víc, i když za to zase budu muset zaplatit krutou cenu ... rozumněj další noci plné nevyspání, o cenu v unicoinech (ehm korunách) tu nejde.

Čtenářská recenze
28.09.2020

Za mě hodně zajímavá kniha v rámci akční sci-fi. Jedná se o debutový román autora, který má rád Kotletu nebo Kopřivu. Parádní postapokalyptický svět a někdy až brutální rubanice

Čtenářská recenze
30.09.2020

"Moth - Hellyeah" Začnu obálkou. Ta se mi moc líbí. Sorry, moje oblíbené barvy, ale něco mi říkalo, že bych tak jako tak pod Clonou nechtěla žít. A po přečtení knihy jsem to věděla natuty. Rozdělení na dvě linie bylo velice povedené, protože byly obě fakt rozdílné, ale zároveň až děsivě podobné, protože obojí je peklo. Jenom z jiného důvodu... A jak šel děj dál, já si říkala, zda se spojí a co bylo potom, bylo dost napínavé. Měla jsem občas jenom trochu problém s orientací, protože některé scény byly prostě moc rychlé (trochu škoda v některých z nich), ale protože je kniha dobře napsaná, šlo to nějak zapomenout. Hlavně z toho důvodu, že se autor vážně dlouho věnuje světu, kde se děj odehrává. Což je v pohodě, protože je kniha čtivá. Násilý, nechutnosti a krev za mě v pohodě. Chápu, proč nebyl čas sednout si na písek a vychutnat západ slunce. Možná proto mě bavila stejnou měla linka z města. Ne že bych technických věcem rozumněla. V tomhle ohledu jsem vděčný čtenář a stačí mi, když se dobře čte... Jenom...teď napíšu něco, co mi vždy přijde zvláštní a má to dost společného s předchozím odstavcem. Přišlo mi, že je toho tam strašně moc a zároveň strašně málo. Možná kdyby to bylo rozepsané ještě o trochu víc, tak nebudu naštvaná, kde kniha skončila. (Protože potom to má víc stran a nebude to takový blbý, že kniha končí kde a kdy končí.) Co ten konec? Čtu si, otočím na další stranu a tam k^@^a konec?! To mě jako fakt dostalo. Ale nejde o to, že bych byla jako nějak zasažena cliffhangerem. (To nemůže nikdo, když už je dostupná anotace Otroka megaměsta. Nebyla náhodou už když vyšel první díl? Myslím že jo.) Kdybych nevěděla, že během pár měsíců nebudu číst další díl, stačilo by to k totálnímu nasr%!%í, a moje zlé a pomstichtivé já by ubralo jednu ☆. Čili dobře, že na pokračování čtenář nemusí čekat xlet, jelikož asi vyjde ještě letos. Asi by to knize fakt dost uškodilo. Ale pokud čekáte něco ve stylu "90 minit řežby a akce i s titulkama", je to kniha pro vás. A doporučuji. Jinak jděte obloukem kolem, ať se předejde kafrání. Z mojich 5☆, což je 100%, si představte 91%. Čekám, že to dostanu ostatní podstatné v dvojce a jestli ne, tak... !!! Jenom jednu věc bych knize i autorovi vytkla. Občas mi text přišel trochu těžkopádný, přestože to bylo v jiných místech dobře napsané. Škoda, to jsou ta zbylá procenta, co šla dolů... PS: slíbila jsem to, musím splnit slovo. Dokud mám dovolenou, posílám motýlky. Milion!!! :D :D :D ty víš!

Ostatní také čtou

Nejširší nabídka e-knih a audioknih

Oblíbené knížky stále při sobě. E-knihy a audioknihy ihned ke stažení.

UKÁZKY ZDARMA pro e-knihy i audioknihy
Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!