Srdce z kamene

Simon Scarrow

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Historické romány
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  V románu Srdce z kamene evokuje Simon Scarrow drama a hrůzy druhé světové války a znovu prokazuje svůj nevšední spisovatelský talent, díky němuž se jeho knihy o historických vojenských taženích, statečných válečnících a chlapském přátelství pravidelně ocitají na seznamech bestsellerů.

  SIMON SCARROW je britský autor historických románů. Narodil se roku 1962 v Nigérii a poté žil s rodiči v řadě dalších zemí; po příjezdu do Británie vystudoval historii na University of East Anglia a pak učil tento obor na City College v Norwichi. Specializoval se zejména na římské dějiny a pořádal pro studenty poznávací cesty po památkách a muzeích, během nichž si ještě prohloubil znalosti. Poté se rozhodl, že své poznatky zúročí a začne psát knihy, jaké by si rád sám přečetl – napínavé vojenské příběhy odehrávající se v minulosti.

  Proslavil se sérií patnácti románů o římských legionářích Macronovi a Catonovi, z nichž třináct již vyšlo česky. Mimoto je Scarrow autorem čtyřdílného cyklu Revolution odehrávajícího se za napoleonských válek a románů Srdce z kamene a The Sword and the Scimitar. Spolu s T. J. Andrewsem napsal dvě série povídek vydaných nejprve jako e-knihy: Roman Arena a Invader. Simon Scarrow má dva syny a žije v Norfolku.

  Více informací naleznete na webových stránkách www.simonscarrow.co.uk 

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme