Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

Liber Vitae

Tomáš Houška

89 Kč

Žánr : Fantasy
Počet stran: 160
Nakladatel: Tomáš Houška
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český

Píše se rok 2065. David je dobře situovaný úředník ministerstva pro harmonizaci. Žije v dobré čtvrti a vozí se pancéřovaným služebním autem, takže občasná střelba v ulicích ho nemusí vzrušovat víc, než zprávy ze státní televize. Na světě dávno zavládla církev jediné správné víry a dokonalost ruší jen všudypřítomné hackerské – a někdy i velmi hmatatelné útoky temné nenávistné sekty fidáijů, kteří chtějí svrhnout legitimní vládu. David by si svůj pohodlný staromládenecký život žil i dále, kdyby jednoho rána tihle útočníci neunesli dceru Davidova šéfa.

Liber Vitae je potemnělý dystopický příběh v postapo světě.

Velká čás příběhu se odehrává v v blízké budoucnosti kolem roku 2065. Mystika, akce, erotika, střílečky, to vše tu najdete. Tenhle příběh je temný, dramatický, akční. Ale není to jediná linka. Jiná nás zavede do okamžiku, kdy vznikal jeden tajemný středověký manuskript. V zadních plánech probíhají mnohem záhadnější věci. Linky se ke konci protnou, ale nečekejte stroje času nebo nějakou fantasy magii. Knížka bude nejvíc bavit čtenáře, kteří se neleknou, že po dočtení na konec zjistí, že možná přehlédli některá patra a dějové linky a že možná stojí za to je v knížce najít.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladimír

21. 07. 2017

Asi jsem přehlédl všechna patra a dějové linky. A popravdě mě nic nelákalo nad tou knihou znovu ztrácet čas. Škoda, myslím si, že téma šlo vytěžit lépe.


Doporučujeme