Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

Liber Vitae

Tomáš Houška

89 Kč

Žánr : Fantasy
Počet stran: 144
Nakladatel: Tomáš Houška
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český

Liber Vitae je potemnělý dystopický příběh. Velká čás příběhu se odehrává v v blízké budoucnosti kolem roku 2061. Mystika, akce, erotika, střílečky, to vše tu najdete. Tenhle příběh je temný, dramatický, akční. Ale není to jediná linka. Jiná nás zavede do okamžiku, kdy vznikal jeden tajemný středověký manuskript. V zadních plánech probíhají mnohem záhadnější věci. Linky se ke konci protnou, ale nečekejte stroje času nebo nějakou fantasy magii. Knížka bude nejvíc bavit čtenáře, kteří se neleknou, že po dočtení na konec zjistí, že možná přehlédli některá patra a dějové linky a že možná stojí za to je v knížce najít.  

Je to akční temný příběh. Na začátku vypadá jednoduše, postupně se ale komplikuje a zaplétá. Pro čtenáře starších autorových knížek - Není o moc jednodušší a méně duchovní než třeba Králův Havran. Jen je napsaný úsporněji a čte se rychleji. V tom se podobá Graffiti rules nebo Zlatému křížku.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladimír

21. 07. 2017

Asi jsem přehlédl všechna patra a dějové linky. A popravdě mě nic nelákalo nad tou knihou znovu ztrácet čas. Škoda, myslím si, že téma šlo vytěžit lépe.


Doporučujeme