e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bakly unavený životem přijíždí do Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria. Chce pomoci jedinému člověku, na kterém mu osobně záleží, a přitom plní jednu malou laskavost. S nadáním jemu vlastním umocněném skutečností, že nad další budoucností nepřemýšlí, dělá to, v čem je nejlepší.

Mladá baronesa Münchauzen se snaží zachránit zkrachovalé panství svého děda navázáním obchodních vztahů s bohatými šlechtici a obchodníky. Ve skutečnosti je ale někým úplně jiným a hraje velmi nebezpečnou hru spojenou s magií.

Velmistr Rumělkového klanu se pokouší odhalit tajemství starého magického artefaktu, o němž doufá, že ho dokáže využít jako zbraň v přibližující se globální válce.

Kategorie: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 432
Nakladatel: Triton + EF
Série: Bakly
Díl: 6.
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-755-3585-6
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Matúš

16. 11. 2018

Trošku nezvyklé je roztříštění děje na několik linií. Celkově je to dost jiné než předchozí Bakly. Co mi však vyloženě vadilo bylo množství překlepů a gramatických chyb v knize. Takové něco si může dovolit pirátská kopie dostupná zadarmo na netu a ne profesionální, legálně koupené dílo. Doufám, že další díl již tímto nešvarem nebude trpět, protože v opačném případě nevidím důvod, proč bych měl toto podporovat svými penězi.

D.

26. 12. 2018

Souhlasim s předchozí recenzí. Kniha má spád, autor psát umí, ale počet překlepů je děsivý. Také jsem byl překvapený otevřeným koncem, z popisu není jasné, že jde o první dil a ne samostatnou knihu.

karel Papik

26. 12. 2018

NEKUPOVAT! kniha konci v polovine. bez jakekoli logiky, uprostred kapitoly, uprostredstavce. neni to nejake logicke zakonceni "prvniho dilu", kniha proste prestala. rekl bych ze potrebovali alespon neco dostat na vanocni trh. je to podraz.


Doporučujeme