e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bakly je kupodivu stále naživu, v jím vyvolané válce podsvětí se zaplétá do spirály násilí stále hlouběji a hlouběji a nehledá cestu ven. Jen blízkost smrti ho udržuje na hranici příčetnosti.

Baronesa Münchauzen pronikla do vyšší společnosti a teď se snaží dostat pod povrch nablýskaného společenského pozlátka, aby získala to, co ji osobně nejvíc zajímá – informace o moci, o magii.

V podzemí Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria, roste něco, pro co v paměti lidí i v nejstarších encyklopediích chybí pojmenování. Roste to, vyvíjí se, ovlivňuje a proměňuje své okolí a pátrá po důvodu vlastní existence, po účelu, kvůli kterému bylo stvořeno. Ti, co Věc v podzemí probudili z neexistence, se začínají bát.

P.S.: Děj navazuje na příběh Bakly – Hledání smrti.

Kategorie: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 416
Nakladatel: Triton + EF
Série: Bakly
Díl: 7.
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-755-3596-2
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

David

16. 06. 2019

Pro milovn9ky Baklyho možná trochu zklamání. Nejedná se totiž o příběh Baklyho, ale o příběh mnoha jiných lidí, ve kterém se také vyskytyje Bakly. Jeho vlastní linka je sice nejzajímavější, ale proti ostatním krátká a povrchní. A i když Bakly nakonec všechny zahrání, je to takové nemastné, neslané. Nicméně, ve sbírce knih chybět nesmí.


Doporučujeme