e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Zpovědi trosky po čtyřicítce

Alexandra Potter

269 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Humor
  Romantika
  Počet stran: 366
  Nakladatel: Práh
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Život Nell Stevensové je jeden velký chaos.

  Když Nell zkrachuje kavárna a spolu s ní i její vztah, její „šťastně až do smrti“, které si plánovala v Kalifornii, stěhuje se zpět do Londýna, aby začala znovu. V Londýně se toho však hodně změnilo. Všechny její svobodné kamarádky jsou vdané a mají děti. Kvůli závratné výši nájmů je nucena pronajmout si pokoj v domě neznámého člověka a ve světě dokonalých životů prezentovaných na Instagramu si připadá jako troska. A co je ještě horší, jako troska po čtyřicítce.

  Když však Nell získá práci jako autorka nekrologů, seznámí se s úžasnou Cricket, vdovou po osmdesátce potýkající se s vlastními problémy, a vznikne mezi nimi nepravděpodobné přátelství. Vzájemně si pomáhají uzdravit svá zlomená srdce a vyrovnávat se s tím, že jejich životy se nevyvíjejí podle plánu, jedna druhou směřuje k novým dobrodružstvím a nečekaným radostem. Po všech životních kotrmelcích je Nell odhodlaná zajistit, že příští rok bude úplně jiný. Je totiž načase převrátit svůj život vzhůru nohama.

   

  Alexandra Potter je britská autorka jedenácti romantických humorných novel, z nichž se staly bestsellery. Její knihy se prodávají ve více než dvaceti zemích a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků (ve Spojeném království, Spojených státech amerických, v Německu, České republice, Slovinsku a Srbsku se dokonce pravidelně objevují v žebříčcích nejprodávanějších knih).


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martina

29. 07. 2020

Nemůžu se donutit knihu dočíst. Čekala jsem zábavnou odpočinkovou knihu, ale zatím jsem hodně zklamaná. Možná jsem měla příliš vysoké očekávání, a proto je pro mě kniha zklamáním.


Doporučujeme