e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Některá tajemství mají raději zůstat  hluboko skryta...

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte.

Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety.

Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře.

Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…

Kategorie: Světové krimi
Počet stran: 416
Nakladatel: Cosmopolis
Série: Inspektorka Erika Fosterová
Díl: 3.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-271-0403-1
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

13. 11. 2017

Strhující čtení, Robert Bryndza opět nezklamal. Inspektorka Foxová je opět rebelkou, která ale umí nadchnout spolupracovník\, kteří pak objasní nejednu záhadu. Čtení mne tak vtáhlo do děje a byla jsem zvědavá, jak to to všechno dopadne, že jsem četla i v noci a dokonce několikrát rozsvítila a pokračovala ve čtení, prostě jsem se nemohla odrhnout. Příběh není až tak zvláštní - prostě náhoda, tragédie, náboženství, rozpad rodiny i gay - nejdete tam všechno, ale mistrně poskládané. Autor na konci slibuje další epizody, tak se máme na co těšit. nakonec i slova, která věnuje dcera svému otci, který se v životě nechoval vždy na 100%, to jen potvrzují: "Cesta tvého života, plná práce a odříkání, skončila. V úžasu bolestném, ve smutku slz, jenž naše duše jal, poslední sbohem přijmi..."

Ondřej Cajthaml

18. 10. 2019

Dobra napinava knizka

Eva Kráčmarová

18. 04. 2020

Jak píše p. Valášková, vtáhne vás to do děje a nechcete přestat číst. Jsem ráda že jsem objevila tohoto autora


Doporučujeme