e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Dívka v ledu

Robert Bryndza

339 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 448
  Nakladatel: Cosmopolis
  Série: Inspektorka Erika Fosterová
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi
  Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život.
  Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně.
  Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala?
  Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti.
  Dopadne ho dříve, než udeří znovu?

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petra Smolíková

14. 03. 2018

Super detektivka, člověk do poslední chvíle netuší, kdo je vrahem. Kniha se mi moc líbila, napětí, zvraty, rozuzlení... Doporučuji!

Eva Kráčmarová

18. 04. 2020

Super autor, kvalitní detektivka. Napínavá, čtivá. Autora jsem vybrala náhodně a jsem mile překvapená. Napětí a zvraty jsou hlavní devizou knihy.


Doporučujeme