e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Nakladatel: Epocha
  Série: Spad
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele!

   

  Postapo román mistra akční fantastiky Františka Kotlety

  Nebyla to třetí světová válka, ale ta největší občanská válka v dějinách. Trvala čtyřicet let. Dodnes se historici dohadují, jak začala. Jedno je ale jisté - ještě neskončila. Miliony mrtvých, rozvrácená Evropa roztříštěná na stovky malých státečků, jejichž hranice se mění tak rychle, že je nikdo nezkouší ani zakreslovat do map. A stejně rychle v tomto světě můžete ztratit svobodu nebo život.

  Co stát, to jiné zákony. A kdo má zbraň, ten si může vytvořit zákony vlastní. Tedy jen do okamžiku, kdy narazíte na silnějšího zákonodárce.

   

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

vaclav ŠVEC

31. 07. 2017

Já to vidím naopak. Nejslabší jeho kniha a přiběh. Prošpikováno obdivem k našim spojencům wermachtu a až místy ubohou nenavistí k "zasranem Rusákům". Pan Kotleta do toho nacpal politiku a ví o tom moc dobře. Proto taky jeho poznámka o své vlastní apolitičnosti.

Jaroslav Veverka

30. 07. 2017

Super

jan jan

26. 07. 2017

Po poslední přečtené knize od Kotlety jsem se zařekl, že další číst nebudu, ale nakonec jsem podlehl dobrým odezvám na knihu SPAD. Šel jsem tedy do toho a nelituji. Pokud je pravda, že je František Kotleta pseudonym pro více spisovatelů, tak se mi nejvíce líbí psaní právě toho, kdo má SPAD na svědomí. I když děj a zápletka jdou trochu stranou, nenahradí je pouze nepřetržitá akce (jako u jiných, Kotletových knih), ale také nápaditý popis okolí a sympatické (dobře napsané) postavy. Dobře, možná příběh nevygraduje nějakou super pointou, možná nevygraduje vůbec, ale kniha se čte dobře a mě to tedy stačí. Někdo si s ní dal práci a je to vidět. Od tohoto Kotlety bych si s chutí přečetl další. recenze vypůjčena z: http://sekerkatomas.cz


Doporučujeme