• -40%
e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Říše popela

Anthony Ryan

289 173 Kč

Akce končí za 00:00:00

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 608
  Nakladatel: Host
  Série: Draconis Memoria
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Závěrečný díl epické fantasy trilogie Draconis Memoria

  Kovolodní obchodní syndikát stovky let poháněla krev draggů — a chránili ho Krvožehnaní, hrstka lidí, kteří dokázali krev pít, a v důsledku toho disponovali nadlidskými, ale také děsivými schopnostmi. Nyní však hrozí, že právě to, co korporátní svět sytilo, způsobí jeho zkázu.

  Povstal Bílý dragg nepředstavitelné síly a teď stojí v čele armády draggů a Zkažených, které si podrobil. Claydon Torcreek, Lizanne Lethridgová a Corrick Hilemore operují v různých končinách světa, avšak nyní se spojili v touze Bílého dragga a jeho armádu porazit.

  V této válce čelí lidstvo smrtelnému ohrožení, ale s pomocí starobylého vědění, revolučních technologií a neočekávaných spojenců má dosud naději. Záchrana světa si však bude žádat oběti.

  –––

  Série Draconis Memoria je nabitá akcí, plná intrik a zkrátka čiré zábavy. Ryan zručně píše pro fanoušky draků, steampunku i odvážných postav. Čtenáři epické fantasy, jako je Píseň ledu a ohně, by měli této sérii dát šanci.

  Booklist

  Drsný akční příběh plný napětí, nečekaných zvratů, bojových scén i velkých bitev. Anthony Ryan dokazuje, že je skvělý vypravěč.

  Pevnost o knize Oheň probuzení


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme