e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Legie plamenů

Anthony Ryan

269 Kč

  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 631
  Nakladatel: Host
  Série: Draconis Memoria
  Díl: 2
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Akcí nabitý druhý díl série Draconis Memoria — strhující epické fantasy plné magie, dobrodružství a lítého boje za zrod říše.

  Claydon Torcreek přežil cestu džunglí plnou draggů, střet s nepřátelskými kmeny i mrazivý dotyk zrady — jeho potíže ovšem teprve začínají. Bájný Bílý dragg se totiž probouzí z dlouhého spánku, hnán palčivou touhou sežehnout celý lidský svět na popel.

  Jedno město už děsivým draggovým kohortám za oběť padlo. A pokud se Clayovi, který následuje svou vizi, nepodaří odhalit dávné tajemství, budou následovat další. Clay spolu s Corrickem Hilemorem, který je nyní kapitánem na lodi Mimořádná s její nesourodou posádkou, vyplouvají do ledových jižních moří čelit nepředstavitelným nebezpečím.

  Krvožehnaná agentka Lizanne Lethridgová musí proniknout do útrob císařského vězeňského města, aby mu vyrvala jeho tajemství a zažehla oheň revoluce. Na scénu se jako nedobrovolný otrok Bílého dragga vrací Sirus, který si však stále v srdci uchovává svou lásku.

  Svět se svíjí v plamenech a naši hrdinové nesou na bedrech břímě osudu lidského rodu.

  –––

  Drsný akční příběh plný napětí, nečekaných zvratů, bojových scén i velkých bitev. Anthony Ryan dokazuje, že je skvělý vypravěč. A to se cyklus Draconis Memoria teprve rozjíždí!
  -
  Pevnost o knize Oheň probuzení

  Ryan obratně, realisticky a s nenucenou dovedností balancuje mezi dračí fantasy, špionážním thrillerem a steampunkově námořnickým románem.
  -
  Publishers Weekly


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

18. 02. 2020

Je to docela zajímavý Sf&F mix i když to jak autor zatím vše vysvětluje nezní moc přesvědčivě a na mě je to nějak moc fantasy a málo scifi.


Doporučujeme