e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Jmenuji se Reacher

Lee Child

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 282
  Nakladatel: BB Art
  Série: Jack Reacher
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Jack Reacher je jedním z nejcharismatičtějších hrdinů naší doby. Dvanáct povídek v této knize ukazuje, jak vyrůstal, a napovídá, proč se z něj stal věčný tulák na nekonečné cestě.
  Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se 
  zastaví, narazí na potíže. Což je smůla pro ty, kteří je působí.
  Jeho otec byl voják, a proto Reacher i jeho starší bratr Joe vyrůstali na řadě amerických základen po celém světě. Ano, Reacher – ačkoli jej pokřtili Jack, nikdo z rodiny ani nikdo z ostatních lidí mu tak neříkal. Vždycky byl zkrátka Reacher.
  Zkušenosti ze stále nových a nových míst, kdy se musel prosadit mezi dětmi ostatních vojáků, ale získat si respekt i u místních kluků, se mu hodily i později. Když jako teenager zažil velký výpadek proudu v New Yorku, když musel vyšetřit vraždu mladé důstojnice na osamělé silnici v Georgii nebo se stal svědkem zdánlivě běžné krádeže kabelky v malém městečku v Maine.

  Kromě dlouhé řady románů napsal autor o svém hrdinovi také tucet povídek, jež všechny shromáždil do tohoto svazku. Jedenáct z nich vyšlo porůznu v časopisech nebo samostatně jako e-knihy; dvanáctá – zařazená na úvod souboru – dosud nebyla publikována.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme