149 Kč

Kategorie: Beletrie pro děti
Počet stran: 488
Nakladatel: Fragment
Série: Odkaz Dračích jezdců
Díl: 1.
Rok vydání: 2009
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ... První díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr Sedlák

11. 03. 2012

Knihu jsem nejdřív koupil dost impulzivně a později jsem si říkal, že jsem to neměl dělat - co se dá čekat od tak mladého kluka. Když jsem se po delší době době ke knize dostal a začal ji číst, tak jsem byl mile překvapený a čekal jsem, kdy příběhu dojde dech. To se nestalo a investici do knihy teď považuji za hodně dobré rozhodnutí. Komu se líbí Pán prstenů, tomu se bude líbit i Eragon, v některých pasážích je podobnost do očí bijící, ale určitě to není na škodu.

Tereza

04. 01. 2013

Eragon mě bavil od samého začátku. Postupně se autor dopracoval do zajmavého konce. Jen mě trochu mrzí, že závěrečná bitva proběhla tak ,,hladce''...

Erika Adámková

18. 12. 2017

Jedna z mála knížek, které lze číst stále dokola a pořád vás má, co překvapit


Doporučujeme