e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Cinder - Měsíční kroniky

Marissa Meyerová

199 Kč

  Kategorie: Young adult, New adult
  Počet stran: 400
  Nakladatel: Egmont
  Série: Měsíční kroniky
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Šestnáctiletou Cinder považuje většina lidské společnosti za nepovedenou hříčku techniky a její macecha za neúnosné břemeno. Být kyborg ale má i své výhody – mozkové rozhraní poskytuje Cinder nevšední schopnost opravovat věci (roboty, vznášedla, své vlastní nefungující součástky), díky čemuž se stane nejvyhlášenější mechaničkou v Novém Pekingu. Právě tato pověst přivede k jejímu stánku prince Kaie, který potřebuje před výročním bálem opravit porouchaného androida. Princ opravu v legraci nazve otázkou národní bezpečnosti, ale Cinder má podezření, že věc je mnohem vážnější, než jí je princ ochoten prozradit.

  Cinder touží udělat na prince co nejlepší dojem, ale se všemi plány je konec, když se její mladší nevlastní sestra a jediná lidská přítelkyně nakazí smrtelným morem, který sužuje Zemi už celé desetiletí. Macecha obviní z dceřiny nemoci Cinder a nabídne její tělo pro výzkum moru, což je „pocta“, kterou dosud nikdo nepřežil.
  Ale netrvá dlouho a vědci zjistí, že jejich nové pokusné morče je zvláštní. Chirurgové, kteří proměnili Cinder v kyborga, něco skrývali. Něco cenného.
  Něco, kvůli čemu jsou někteří lidé ochotní zabíjet…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme