e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Caliban Cove

S. D. Perry

139 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 240
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Resident Evil
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové STARS snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně.

  Konspirace ale ještě zdaleka neskončila, jak STARS zjistí, když jsou lidmi, kteří je vycvičili, prohlášeni za zločince. STARS jsou nuceni přejít do utajení, jsou ale odhodlaní bojovat s konspirací sami a najít a zastavit experimenty Umbrelly, ať už jsou kdekoli.

  Polní medička a biochemička Rebecca Chambersová, jediný přeživší člen týmu Bravo, se připojí k nové úderné jednotce STARS poté, co se rozšíří zvěsti o dalším experimentu Umbrelly: pod skalními útesy Caliban Cove v Maine někdo buduje armádu nemrtvých.

  V děsivém majáku, v rozlehlém mořském jeskynním komplexu i v trupech potopených lodí musí STARS bojovat s dalšími nevyslovitelnými hrůzami a zabránit šílenci v tom, aby vypustil do světa biologickou hrozbu.

  Možná k tomu ale STARS vůbec nedostanou příležitost, napadne je totiž agresivní virus měnící DNA, který vymyslela Umbrella k vytvoření živoucích zbraní…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme