Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kód: Veronica

S. D Perry

139 Kč

Kategorie: České fantasy
Počet stran: 192
Nakladatel: FANTOM Print
Série: Resident Evil
Díl: 6.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, mobi

„ODLEHLÝ OSTROV, ŠÍLENÝ VĚDEC A ARMÁDY BESTIÍ…“

 

  1. G. Wells a doktor Moreau nedorazí, hrdinové Resident Evilu ano!

Videoherní fenomén Resident Evil je – jak už tomu u fenoménů bývá – evidentně věčný. A spolu s ním i všechna rozšíření tohoto fascinujícího univerza, ať už mají podobu filmů, komiksů nebo knih.

Nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) tak může už pošesté přinést natěšeným čtenářům další román, v němž figurují magická slova jako Umbrella Corporation, Raccoon City nebo Albert Wesker, která spolehlivě rozdrnčí natěšená srdce všech čtenářů lačnících po kvalitní (tedy patřičně akční, krvavé a zábavné) četbě.

Stejně jako v předchozích knihách série, i tentokrát to bude bolet. Claire Redfieldová se musí vydat na odlehlý ostrov, aby tam nalezla svého ztraceného bratra a zároveň se popasovala s armádami děsivých monster made in Umbrella v čele s Albertem Weskerem…

To jsou zkrátka ingredience, které pravověrného fanouška Resident Evilu, stejně jako milovníka nekompromisní literární řežby, nemohou nechat chladnými. Pokud se chcete k téhle smrtící misi přidat, stačí zadat jednoduchý Kód: Veronica.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme