Ájurvédská léčba pro ženy

Atreya

195 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Alternativní medicína
  Počet stran: 275
  Nakladatel: Maitrea a.s.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Ájurvéda, nejstarší kontinuálně praktikovaný léčebný systém na světě, vždy měla speciální odvětví medicíny pouze pro ženy a předkládá nám jedinečné chápání ženské anatomie – takové, jež zahrnuje nejen fyzické a energetické tělo, ale také emoce, mysl a ducha.

  Ájurvédská léčba pro ženy, napsaná pro ty ženy, které chtějí najít vlastní řešení na své zdravotní potíže, se zabývá potřebou řešit příčinu ženských problémů. Odmítá názor, že nepříjemné pocity, bolest a emocionální výkyvy jsou v životě ženy normální záležitostí. S touto svépomocnou příručkou se naučíte, jak si navrhnout léčebný plán, který je vhodný pro váš jedinečný konstituční typ. Naučíte se, jak využít změny ve stravování a bylinné doplňky k léčbě PMS, zmírnění premenopauzálních příznaků, prevenci osteoporózy a odvrácení mnoha dalších onemocnění. Kniha také obsahuje působivou léčebnou část, v níž jsou detailně popsány desítky ájurvédských receptur s využitím bylin dostupných v Severní Americe a Evropě.

  Pokud hledáte alternativy k západní medicíně a jste připravené začít se aktivně starat o své zdraví, je tato kniha určená právě vám!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme