Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Nemoc jako symbol

Ruediger Dahlke

199 Kč

Kategorie: Zdravý životní styl
Počet stran: 320
Nakladatel: Cpress
Rok vydání: 2015
Jazyk: Český
Dostupný formát: pdf
Nalezněte souvislost mezi svými zdravotními potížemi a psychickým stavem, a naučte se tuto situaci vyřešit do stavu uzdravení či smíření.
Pokud chceme nemoc pochopit jako smysluplnou reakci našeho těla, kterou naše duše reaguje na neřešené konflikty a převádí je do vědomí, musíme pochopit symbolické významy příznaků nemoci. Přijmout je jako poselství.
V této příručce naleznete přes 400 klinických obrazů nemocí, potíží a zdravotních problémů, a více než 1000 jejich příznaků.
Autor vám zde předává návody, jak si sami pomoci, jak se vyrovnat s vlastními nevyřešenými problémy a úkoly, které musíte zvládnout, abyste současně zvládli svou chorobu.
Ruediger Dahlke (*1951) pracuje jako lékař a terapeut, vede semináře a přednášky. V německy hovořících zemích, ale již také v České republice je velice populární a postupně získává čím dál víc příznivců. Ve svých knihách si všímá souvislostí mezi tělem a duší, psychikou a nemocí. Je zastáncem veganské stravy. Jeho další knihy postupně naleznete na www.albatrosmedia.cz.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme