e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Válka proti superkrávám

A. Audhild Solbergová

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 215
  Nakladatel: Host
  Série: Superkrávy
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Být jiný není žádná sranda. Anne Bea o tom ví svoje.

  Seznamte se s Anne Beou — je jí dvanáct, umí skvěle počítat, má vynikající smysl pro humor. A zároveň je ze všech sedmáků skoro nejmíň oblíbená. Albínka s bílými vlasy, bledou pletí a špatným zrakem zkrátka nezapadá. Nejenže v jednom kuse naráží do lavic, na chodbě musí snášet pohrdavé pohledy svých spolužáků a je na světelné roky vzdálená šanci, že si jí Magnus někdy všimne. Navíc — dva týdny před nejdůležitější podzimní událostí na škole si ji vezmou na mušku nejnamyšlenější holky ze třídy. Kdyby neměla kamaráda Nilse, život by byl absolutně nesnesitelný.

  Anne Beu i Nilse si prostě zamilujete. Superkrávy Theu, Ronju a Širin začnete svorně nesnášet. Budete se smát a brečet zároveň. Zaručeně. A rozhodně, rozhodně budete fandit Magnusově kapele Fak Jastin i tajemným Dark Horse. Souboj talentů začíná!

  Pro čtenáře od deseti let.

  -----

  Je to nejlepší kniha roku 2014! Deset tisíc dětí hlasujících v soutěži norského knihkupeckého řetězce ARK.

  Výborně napsané, skvěle načasované. Solbergová přesně ví, kde příběh přikrášlit a kde přidat tempo. Píše vtipně a dávkuje akci tak šikovně, že je nemožné knihu odložit. Zkrátka musíte vědět, jak to skončí. - Dagbladet

  To je taková zábava! Solbergová nechává Anne Beu dělat si ze všeho legraci, popisuje zábavné situace a zvláštní lidi. Je radost to číst. - Barnebokkritikk.no

   

  1. Audhild Solbergová (nar. 1975) je norská nakladatelská redaktorka, korektorka a recenzentka.Válka proti superkrávám(2014) je její prvotina. Získala za ni cenu pro nejlepší dětskou knihu norského knihkupeckého řetězce ARK v roce 2014. Pokračování Superbitchene driter seg ut (Superkrávy si dělají blázny) vyšlo v Norsku v roce 2015. 

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme