Prokletí

Lisa Jackson

49 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Počet stran: 568
Nakladatel: Domino
Rok vydání: 2015
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Vrátit se do rodného domu. Začít nový život… Anebo projít peklem děsivých vzpomínek. 

Sarah McAdamsová se rozhodla začít nový život: přestěhuje se do Oregonu a zrekonstruuje chátrající rodný dům. Její dcery Jade a Gracie nejsou viktoriánskou barabiznou na břehu řeky nijak zvlášť nadšeny a na příjezdové cestě začne o správnosti svého nápadu pochybovat také Sarah. Vybaví se jí vzpomínky na chladnou odtažitou matku, na nevlastní sestru, která beze stopy zmizela... a také na noc před dávnými lety, kdy se samotná Sarah záhadně ocitla na střeše domu, celá bez sebe, v horečnatém blouznění. 

O domě se v kraji povídá, že je prokletý od okamžiku, kdy se ze střechy zřítila jeho první obyvatelka. Sarah jako malá cítila, že by na těch řečech mohlo něco být, a teď se jí se stejným dojmem svěřuje i dcera. Jenže Sarah nemá na takové historky čas, protože se musí zaobírat spoustou jiných, pro ni mnohem důležitějších věcí. 

Začne se bát, teprve když se z nedalekého městečka začnou šířit hrozivé zprávy o zmizelých dospívajících dívkách. Teprve tehdy ji staré stěny sténajícího domu dostanou do děsivého sevření. Kdesi hluboko v paměti má ukrytý klíč k rozluštění nanejvýš reálného nebezpečí. Záleží jen na ní, jestli se dokáže postavit tváří v tvář svým nejhorším obavám, aby zastavila pradávnou noční můru, která jí chce znovu vtrhnout do života...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Lenka Przyhodová

04. 01. 2018

Napínavý, čtivý příběh, který zajímavě propojuje "ducha/duchy" minulosti s napínavou zápletkou v přítomnosti. Je to moje první kniha této spisovatelky a určitě si přečtu další.


Doporučujeme