Město policajtů

Karin Slaughter

49 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Počet stran: 488
Nakladatel: Domino
Rok vydání: 2014
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Všem navzdory. Proti pravidlům. Protože někdy je to zkrátka nutné.

Atlanta, 1974. Horší čas pro nástup k policii si Kate Murphyová vybrat nemohla: Amerika prodělává kocovinu z prohrané vietnamské války, Atlantou zmítají občanské nepokoje a policisté jsou ochromeni strachem ze sériového vraha, který už nemilosrdně popravil několik kolegů. Při nástupu do služby si nevyhnutelně klade každý strážník otázku: Co když to dneska budu já?

Úspěch pátrání po Střelci, jak vrahovi začnou přezdívat, je pro všechny atlantské policisty otázkou cti. A vlastně i něčím víc. Je to zběsilá honba po pomstě za mrtvé kolegy. A když Střelec zabije všeobecně oblíbeného policistu, každý chce být tím, kdo toho bastarda dopadne.

Ano, každý. I Maggie Lawsonová a její nová parťačka Kate. Nežene je ani tolik touha po pomstě, jako spíše po uznání mužských kolegů. Zatím se jim dostává jen výsměchu, pohrdání a klacků pod nohama. Jak ale postupují v pátrání, nastřádaný vztek, frustrace i hrdost v nich dostoupí k bodu varu. Vědí, že vrah se chystá k dalšímu úderu, a rozhodnou se jít v pátrání vlastní cestou. Všem navzdory. I kdyby je to mělo stát... taky všechno.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Libuše Barešová

02. 12. 2018

Jedna z nejlepších drsných detektivek,která mě zavedla i do nedávné a i pro mě neznámé historie Atlanty. Také jsem byla v šoku z poměrů na tamních policejních stanicích. Za mě plný počet bodů a to jsem knihu četla před rokem.


Doporučujeme