e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Pekingský rozparovač

Peter May

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 399
  Nakladatel: Host
  Série: Čínské thrillery
  Díl: 6.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů 

  Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné... a odporně zohavené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského policejního oddělení závažných trestných činů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost požadují jasné výsledky, a to nejlépe hned. 

  Americká patoložka Margaret Campbellová je přizvána, aby na těle jedné z obětí provedla pitvu. Její nález šokuje všechny, kdo na případu pracují. Krátce nato Li Jen obdrží několik osobních dopisů přímo od vraha a jeho život i kariéra se začínají nezadržitelně rozpadat. Pokud chce sám sebe a svou rodinu zachránit, musí co nejrychleji odhalit vrahovu identitu.

   ––––

  Peter May překonal sám sebe. Skvěle vystavěná zápletka a podrobné líčení vztahů odhalujících nové souvislosti s minulostí jednotlivých protagonistů. Bezesporu potěší čtenáře, kteří své hrdiny rádi sledují v životu nebezpečných situacích.
  – Library Journal

  Peter May, autor bestsellerové trilogie z ostrova Lewis, spolupracoval se sítí čínských soudních lékařů a detektivů, aby vytvořil reálný pohled na reálnou kriminální scénu v Číně.
  – idnes.cz


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme