e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a až po chvíli si vybaví, že ztratil všechno. To tam je idylické manželství s Ráchel, ta tam je zajímavá práce vyučujícího na policejní akademii. Jediné, co mu zbylo, je věrný přítel Jim Beam. A také místo v kanceláři vedle Trulse Berntsena, kde jakožto bývalá legenda smí na přímluvu svého šéfa aspoň třídit papíry. Co si však Harry vybavit nedokáže, jsou události včerejšího večera v baru Jealousy. Jednotlivé střípky vyplouvají na povrch jen pomaloučku, skládají se však ve strašlivý obrázek. Harry si začíná přát, aby se byl vůbec neprobudil, protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit. Ve chvíli, kdy si myslí, že už se dostal na samé dno a víc ztratit nemůže, se navíc objeví jeho dávný nepřítel Svein Finne. Harry má dvě možnosti: skoncovat se vším hned, anebo se ještě aspoň dočasně vzchopit.

Kategorie: Světové krimi
Počet stran: 584
Nakladatel: Kniha Zlín
Série: Harry Hole
Díl: 12.
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-747-3877-7
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Hana

17. 10. 2019

Pan Nesbo opět ukázal, že umí psát:). Mohu doporučit, kniha se hezky čte, nepostrádá napětí a do konce jsem netušila kdo je vrah, takže super..

Ondřej Cajthaml

25. 10. 2019

Skvělý!!

Ondřej Cajthaml

13. 03. 2020

Test

Petr Kratky

16. 11. 2020

Perfektní! Poslední děj tak graduje, že jsem si ho po dvou dnech musel přečíst znovu, abych si to užil! Harry je borec! A autor také!


Doporučujeme