e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bretaňské světlo

Jean-Luc Bannalec

209 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světová literatura
  Krimi, detektivky
  Počet stran: 304
  Nakladatel: Kalibr
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi
  Šestý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa Uprostřed impozantních skal proslulého pobřežního masivu z růžového granitu stojí komisař Dupin před obtížným úkolem: má absolvovat letní dovolenou u moře, dva týdny sladkého nicnedělání, aby si pořádně odpočinul. Děsivá vyhlídka! Naštěstí pro něj, chtělo by se říct, zmizí přímo před jeho očima turistka. A brzy nato otřese malebným přímořským městečkem Trégastel zločin děsivých rozměrů.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ivana Pásková

10. 02. 2019

Poutavý a čtivý detektivní román. Ač se jedná o dílo ze série, nemusíte se obávat začít zrovna tímto dílem, jenž je 6. v řadě. Jedná se totiž o samostatný případ komisaře Dupina. Ten je opravdu hodně sympatický a téměř každý čtenář si ho oblíbí.

Ivana Pásková

10. 02. 2019

Poutavý a čtivý detektivní román. Ač se jedná o dílo ze série, nemusíte se obávat začít tímto dílem, jenž je 6. v řadě. Jedná se totiž o samostatný případ komisaře Dupina. Ten je opravdu hodně sympatický a téměř každý čtenář si ho oblíbí.


Doporučujeme