219 Kč

Žánr: Severské detektivky
Počet stran: 448
Nakladatel: Kniha Zlín
Série: Fredrika Bergmanová a Alex Recht
Díl: 6.
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Tajemství ukrytá hluboko v minulosti vyplouvají na povrch v dalším pokračování úspěšné krimi série s vyšetřovateli Fredrikou Bergmanovou a Alexem Rechtem

„Dělám to, čeho ty nejsi schopný a nikdy jsi schopný nebyl. Dělám něco, co přinese změnu. A všechno napravím.“ Tento anonymní dopis přichází Alexi Rechtovi uprostřed vyšetřování vraždy staršího muže. Souvisí s případem? A proč se mu zdají ta slova Fredrice Bergmanové povědomá? Vzápětí je objeveno ještě jedno tělo. Budou následovat další? Najdou Fredrika a Alex spojitost mezi na první pohled zcela odlišnými případy, v nichž na povrch vyplouvají hříchy minulosti?

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

02. 10. 2018

Po delší době jsem dostala do ruky další díl ze série s Fredrikou a Alexem. Byl to moc milý návrat - jako když někoho nevidíte delší dobu, pak ho potkáte a pomalu se vyptáváte, co je nového. A tak také zjistíte, že vaši staří známí mají hodně problémů - Spencer umírá a Fredrika se s tím chce vypořádat sama. To je ona - ani Alexovi nic neřekne a vlastně tím trochu zkomplikuje pátrání po vrahovi. První je nalezen mrtvý muž, který byl zastřelen, ale postupně vyplývá, že on není první mrtvý v tomto podivném příběhu. Na konci knihy znáte vraha, ale vrah nebyl zatčen. Dobře, mohlo by vás napadnout, že autorka si připravuje "půdu" pro pokračování, ale v poznámkách na konci příběhu to tak nevypadá. Autorka se svěřuje, že asi s touto sérií končí - i když sama připouští, že to není na 100%.


Doporučujeme