189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Severské krimi
  Počet stran: 400
  Nakladatel: Host
  Série: Sophie Brinkmannová
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Druhý díl trilogie s ústřední postavou Sophie Brinkmannové.

  Rychlejší, temnější a zlověstnější než autorův debut.

  Sophie Brinkmannová hledá své temné já.

  Mafiánský boss Héctor Guzmán zůstává po divoké přestřelce v kómatu a jeho impérium se pomalu rozpadá. Bývalá zdravotní sestra a Héctorova spřízněná duše Sophie Brinkmannová se najednou ocitá sama mezi jeho lidmi a stává se pěšákem ve hře, v níž není místo pro loajalitu. Je vydána napospas světu zrady, násilí a bezedného zla. Aby nepodlehla, musí se stáhnout do sebe a ve svém nitru najít vlastní temné já. Policisté Antonia Millerová a Miles Ingmarsson vyšetřují vraždu v restauraci Trasten. Čím dále se dostávají, tím zřetelněji vyplouvá na povrch Sophiina spojitost s případem.

  Po raketovém startu Andaluského přítele přichází druhý díl trilogie. Je rychlejší, temnější a ještě zlověstnější než autorův debut.

  Alexander Söderberg (nar. 1970) pochází ze Stockholmu. V roce 1998 se přestěhoval na venkov, do oblasti Österlen v jižním Švédsku, kde žije dosud. Dříve pracoval jako scenárista televizních filmů a seriálů, dramaturg a redaktor. Spisovatelskou dráhu zahájil románem Andaluský přítel (2012; česky Host 2013), prvním dílem trilogie s ústřední postavou Sophie Brinkmannové. Druhý syn (2014) je jeho pokračováním.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme