Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Stop čtení

Tommy Greenwald

139 Kč

Žánr: Romány, povídky, příběhy
Počet stran: 214
Nakladatel: BB Art
Série: Charlie Joe Jackson radí
Díl: 1.
Rok vydání: 2016
Jazyk: Český
Dostupný formát: pdf

Když to NEZVLÁDNU já, tak vy to taky NEZVLÁDNETE.

Nyní s 25 exkluzivními tipy jak nečíst!

Na světě snad neexistuje člověk, který by se vyhýbal čtení víc než Charlie Joe Jackson. A prozatím se mu dařilo procházet životem, aniž by přečetl jedinou knížku od začátku do konce. Jenže teď, když je na druhém stupni základní školy, už se nedá před čtením utéct tak snadno jako dřív. A když se jeho kamarád Timmy McGibney rozhodne, že už má plné zuby toho, aby ho pořád kryl a četl knížky za něj, začne Charlie Joe podnikat všechny myslitelné zoufalé kroky, jen aby svoji zásadu nečíst knihy nemusel porušit.

Charlie Joe Jackson radí: Stop čtení od Tommyho Greenwalda je zábavná knížka o zapřisáhlém odpůrci čtení a o tom, kam až je schopný zajít, aby číst nemusel.

Tommy Greenwald je celý život velkým milovníkem čtení. Dokážete si proto představit, jak ho zděsilo, že jeho synové Charlie, Joe a Jack by raději absolvovali zubní prohlídku, než aby se podívali do knížky. Po letech proseb, vyhrožování a uplácení Tommy nakonec dospěl k názoru, že jedinou možností, jak přimět své děti ke čtení, je napsat knihu o tom, jak se čtení vyhnout. Výsledkem je Charlie Joe Jackson radí: Stop čtení. A oni si ji přečetli! (Aspoň to tvrdí.) Tommy je výkonný kreativní ředitel ve SPOTCO, newyorské reklamní agentuře v oblasti zábavy, a žije v Connecticutu se svou ženou Cathy, třemi zapřisáhlými odpůrci čtení Charliem, Joem a Jackem a se psy Moosem a Coco.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit