Perfekcionistky: Hodné holky

Sara Shepardová

139 Kč

Žánr: Romány, povídky, příběhy
Počet stran: 257
Nakladatel: BB Art
Série: Perfekcionistky
Díl: 2.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Jsou okouzlující až za hrob. Ten váš…

Možná si o řadě lidí říkáme, že si zaslouží trest – za to, jak se chovají. Jenže pozor, i pouhé pomyšlení na odplatu může někdy přivodit smrt – zvlášť když se „výkonu trestu“ ujme osamělý mstitel, který chce nekompromisně napravovat zlo světa.

Ještě nedávno měly dokonalý život. Tedy, téměř dokonalý. Dokud na ně nepadlo podezření z vraždy.

Pěti krásným nadaným studentkám posledního ročníku střední školy Beacon Heights High se život změnil doslova ze dne na den. To když jedné noci někdo zabil jejich spolužáka Nolana, kterého všechny upřímně nenáviděly. Arogantní floutek Nolan sice dívkám ošklivě ublížil, ale to přece neznamená, že ho jedna z nich musela zabít – nebo to snad udělaly všechny společně?

Ve chvíli, kdy se holky užuž domnívaly, že našly skutečného pachatele, se celý případ zamotá ještě víc – a objeví se další mrtvola. A jiné záhadné události na sebe nenechají dlouho čekat. Začíná to vypadat, jako by kdosi vraždil podle seznamu, na kterém jsou počínaje Nolanem lidé, které dívky opravdu nemají rády. Kdo přijde na řadu příště? A kdo má tohle všechno na svědomí? Mohou dívky vůbec někomu věřit – včetně jedna druhé?

Americká spisovatelka Sara Shepardová se narodila roku 1977 v Pittsburghu v Pensylvánii, ale dětství prožila ve Filadelfii v Main Line. Po studiích na Downingtown High School absolvovala Newyorskou univerzitu a poté získala titul MFA z tvůrčího psaní na Brooklyn College.

Proslavila se románovou řadou Roztomilé malé lhářky, na jejíž motivy natočila televize ABC Family zatím sedm řad úspěšného televizního seriálu, který z českých obrazovek známe pod názvem Prolhané krásky. Nějakou dobu žila ve městě Tucson v Arizoně, kam je zasazen příběh její další úspěšné románové řady Hra lží, podle níž vznikly dvě řady seriálu. Kromě dvou příběhů Perfekcionistek autorka napsala několik dalších románů určených jak dospívajícím, tak dospělým čtenářům. Loni zahájila knihou The Amateurs stejnojmennou novou řadu románů. V současné době žije s rodinou v Pittsburghu.

O autorce a jejích knihách čtěte více na www.sarashepard.com


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme