Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Spasitel

J. R. Ward

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 472
  Nakladatel: Baronet
  Série: Bratrstvo černé dýky
  Díl: 17.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  V celých dějinách Bratrstva černé dýky, kam až paměť sahá, byl z jeho řad vyloučen jen jeden jediný muž – ale Murhderovo šílenství nedávalo bratrům jinou možnost. Pronásledován vidinami ženy, kterou nedokázal zachránit, se Murhder přesto vrací do Caldwellu, aby napravil to, co ho zničilo. Není však připraven na to, čemu musí čelit, aby dosáhl svého vykoupení.
  Doktorka Sarah Watkinsová, vědecká pracovnice v oblasti biovýzkumu, se snaží překonat ztrátu svého kolegy a snoubence. Když FBI začne vyšetřovat jeho smrt, vzbudí to v Sarah zájem o to, co se vlastně stalo, a brzy zjistí děsivou pravdu: její firma provádí tajné nelidské experimenty a muž, o němž se domnívala, že ho zná a miluje, se na tom mučení podílel.
  Osudy Murhdera a Sarah se nezvratně propojí, vzplane mezi nimi touha. Můžou si však vybudovat i budoucnost, která překlene propast mezi dvěma živočišnými druhy? A když se ve válce proti upírům objeví nový nepřítel, vrátí se Murhder ke svým bratrům – nebo se navěky uchýlí ke své samotářské existenci?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme