O jedné holce

Lindsey Kelková

139 Kč

Žánr: Pro ženy
Počet stran: 312
Nakladatel: BB Art
Série: Dívka
Díl: 1.
Rok vydání: 2015
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Přišla jsem o práci. Ztratila životní lásku. Nejlepší kamarádka byla příšerně naštvaná. A spolubydlící už na mě dost možná poslala nájemného vraha.

Brilantně vtipné, romantické, nabité překvapením – tento román vás pobaví a zahřeje na duši.

Tess Brookesová měla vždycky jasný plán. Ale jednou plán krachne a Tess je nucena přemýšlet, co dál.

Když se připlete k telefonátu pro spolubydlící Vanessu, usoudí, že být Tess teď zrovna není žádná sláva, tak proč si chvíli nezahrát na Vanessu? Jelikož nemá co ztratit, přijímá nabídku k focení na Havaji – přece po amatérsku fotila ráda, jak může být těžké vyblejsknout pár obrázků?
Jenže vzápětí se Tess ocitá ve velkém maléru. A ten senzační novinář, co se při focení motá kolem ní a dává zřetelně najevo, že by se jí chtěl dostat do kalhotek, je ješitný netvor. Daleko od domova, v kůži (a nejen to, i v botách) někoho jiného se Tess musí rozhodnout, jestli dál bojovat, nebo to zabalit a zdrhnout…

Lindsey Kelková pracovala jako redaktorka knih pro děti a sloupkařka a česky ji zatím vyšly knihy: Zbožňuju New York, Zbožňuju Paříž, Zbožňuju LondýnZbožňuju Vánoce. Pokud spisovatelka zrovna nepíše nebo nekouká na telku víc, než je zdrávo, ráda nosí boty, nakupuje boty a posuzuje boty ostatních. Miluje život v New Yorku, ale stýská se jí po šumácích Sherbet Fountain, Londýně a pití bezinkového toniku s ginem s přáteli. Ne nutně v tomto pořadí.
Lindsey Kelková pracovala jako redaktorka knih pro děti, v současné době píše pro časopisy a česky ji zatím vyšly knihy: Zbožňuju New York, Zbožňuju Paříž, Zbožňuju LondýnZbožňuju Vánoce

Pokud Lindsey zrovna nepíše, nečte, neposlouchá hudbu nebo nekouká na telku víc než je zdrávo, ráda nosí boty, nakupuje boty a soudí boty ostatních. Miluje život v New Yorku, ale stýská se jí po londýnském Sherbet Fountains a pití koktejlů Gin & Elderflower s přáteli. Ne nutně v tomto pořadí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Anna

17. 12. 2018

Pokud hledáte oddechové čtení, určitě sáhněte po této knize. Hlavní hrdinka je bláznivá holka a potkává samé zajímavé lidi. Příběh je plný koktejlů, slunce a moře. Těším se na další díl.


Doporučujeme